Xbox One otrzymuje poprawki w ramach Anniversary Update

Xbox One otrzymuje poprawki w ramach Anniversary Update

 Iga Łukiewska
Iga Łukiewska
21:39
05.09.2016
1 komentarz
1378 wyświetleń

Kilka dni temu pojawiła się kolejna wersja poglądowa systemu operacyjnego Windows 10, działającego na konsolach Xbox One. Celem nowej aktualizacji było wprowadzenie dodatkowych poprawek oraz ulepszeń. Niestety nowa wersja nie oferowała żadnych dodatkowych funkcji. Te prawdopodobnie zadebiutują dopiero jesienią.

Na wstępie trzeba zaznaczyć, że chodzi o poglądowe wydanie systemu, dostępne dla użytkowników Xbox One Preview. Kompilacja została oznaczona jako rrs1_xbox_rel_1608.160901-1913. W nowej wersji Xbox Live rozwiązany został problem z przekierowywaniem użytkowników do BDE po udanym wykupieniu Xbox Live Gold. Aktualizacja zwiększyła również wydajność aplikacji muzycznych działających w tle (nowość w Anniversary Update). Rozwiązane zostały problemy dotyczące wysypującej się aplikacji OneGuide (na wybranych rynkach).

Od czas wydania Anniversary Update pod koniec lipca (aktualizacja dla konsoli wyprzedziła wersję PC!) Microsoft starał się zapewniać uczestnikom programu Preview niemałą gamę ulepszeń oraz nowości. Oczywiście wiemy, że Anniversary Update to nie koniec - druga fala aktualizacji nadejść ma najpóźniej pod koniec wiosny. Jest ona tożsama z gałęzią Redstone 2, rozwijaną także w pozostałych edycjach Windows 10.

Niestety, do Xbox Live nie dotarły jeszcze opcje Xbox Clubs, Looking for Group i Arena. Microsoft zapowiedział je na tegoroczną jesień, a jako pierwsi przetestują je zapewne użytkownicy wersji Preview. Dodatkowe opcje mogły być dołączone do aktualizacji z 26 sierpnia, jednak firma z Redmond zaznacza, że obecnie skupia się na naprawie błędów i ogólnej warstwie technicznej - widzimy więc, że rozwój Windows 10 na konsolę idzie ramię w ramię z programem Insider Preview dla PC i smartfonów. Jeśli chcecie poznać (lub przypomnieć sobie) zawartość Anniversary Update dla Xbox One, zapraszamy do lektury naszego wpisu z lipca.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.neowin.net/news/new-xbox-one-preview-build-offers-bug-fixes-and-improvements

Polecamy również w kategorii Xbox One

Komentarze

  • Olesie 21:41 05.09.2016

    Nie mogę się doczekać jesieni! Piękna grafika tak poza tym.

Skomentuj

Autor