Xbox One S w nowym zestawie 1TB z PlayerUnknown’s Battlegrounds

Xbox One S w nowym zestawie 1TB z PlayerUnknown’s Battlegrounds

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
17:59
06.02.2018
0 komentarzy
783 wyświetlenia

Pod koniec stycznia w sklepie Amazon pojawił się na moment Xbox One S w zestawie z PlayerUnknown’s Battlegrounds, po czym został zdjęty. O ile wtedy ktoś się zanadto pospieszył, to teraz mamy już oficjalną zapowiedź ze strony Microsoft - Zestaw PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS z konsolą Xbox One S (1 TB) trafił już do przedsprzedaży, także na terenie Polski. Znamy jego cenę i datę premiery.

Zestaw PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS z konsolą Xbox One S (1 TB)

Do stania się częścią ogólnoświatowego fenomenu, jakim jest PlayerUnknown’s Battlegrounds, jako pierwszy nakłonił sam Major Nelson, który dziś rano na swoim blogu zapowiedział nową edycję konsoli: "Od czasu wydania jako ekskluzywna premiera na Xbox One w programie Xbox Game Preview PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) osiągnął niewiarygodne kamienie milowe, a ostatnio liczba jego graczy na urządzeniach z rodziny Xbox przekroczyła 4 miliony. Jesteśmy pod wrażeniem tego, jak PlayerUnknown’s Battlegrounds został przyjęty na Xbox One i dziś jesteśmy podekscytowani, zapowiadając Zestaw PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS z konsolą Xbox One S, oferując fanom najlepszą jakość dla gier i rozrywki z najgorętszą grą na Ziemi".

W skład zestawu wchodzą:

  • PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS.
  • Konsola Xbox One S z dyskiem 1 TB.
  • Kontroler bezprzewodowy do konsoli Xbox.
  • Miesięczna subskrypcja Xbox Game Pass.

Jeśli rozważacie zakup Xbox One S, teraz może być ku temu dobra okazja. Po pierwsze, do zestawu dołączona jest jedna z najgorętszych gier ostatnich miesięcy:"Stworzona przez twórców bestsellerowego fenomenu na komputery PC gra PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS rzuca graczy w środek zaciętej walki o przetrwanie, której celem jest pozostanie ostatnią osobą przy życiu. Zdobywaj zapasy i znajduj broń, aby się uzbroić i stanąć do walki z rywalami w pojedynkę lub w trakcie starcia oddziałów. Pozostań ostatnim graczem wśród żywych w niesamowitej grze, pełnej zwrotów akcji podnoszących poziom adrenaliny". Po drugie, bezpłatny Xbox Game Pass w miesięcznej subskrypcji daje dostęp do ponad 100 gier z trzech generacji - Xbox, Xbox 365 i Xbox One - dostępnych do zagrania na jednej konsoli.

Zestaw PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS z konsolą Xbox One S (1 TB) jest już dostępny w przedsprzedaży. Jego cena w polskim Microsoft Store wynosi 1399 zł. Premiera zestawu już za równe 2 tygodnie, 20.02.2018 r.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.xbox.com/pl-pl/xbox-one/consoles/xbox-one-s/playerunknowns-battlegrounds-1tb

Polecamy również w kategorii Xbox One

Komentarze

Skomentuj

Autor