Xbox One S na wyciekłych grafikach promocyjnych

Xbox One S na wyciekłych grafikach promocyjnych

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
12:54
13.06.2016
0 komentarzy
1336 wyświetleń

Targi E3 trwają już w najlepsze. Dziś o godzinie 18:30 czasu polskiego Microsoft wyjdzie na scenę, by zaprezentować nowości związane z Xbox One, ale już teraz mamy dla Was pewien tego przedsmak. Czego się spodziewać? Odchudzonej wersji konsoli! Wcześniejsze doniesienia okazały się najwyraźniej prawdą. Zobaczcie, jak będzie wyglądać nowa edycja Xbox One.

Już kilka miesięcy temu Microsoft podjął temat dalszych losów Xboksa, ujawniając, że konsola może liczyć na ulepszenie w ramach obecnej generacji. To zdecydowanie nie jest jeszcze czas na dziewiątą generację konsol, a Xbox One dalej nieźle się sprawuje. Nadchodząca aktualizacja Windows 10 Anniversary Update to jednak nie wszystko. Podobnie jak w przypadku konkurencyjnego PS4, Xbox One także potrzebuje nowej odchudzonej wersji. Najprawdopodobniej właśnie to zaprezentuje dziś Microsoft. Grafiki promocyjne pochodzą (rzekomo) ze strony Microsoftu i zostały udostępnione na forum NeoGAF.

Jak wynika ze zdjęć i opisu, Xbox One S będzie o 40% mniejszy od podstawowej wersji konsoli i dostępny w dwóch podstawowych wersjach kolorystycznych. Zestaw posiada 2TB dysk twardy, wsparcie dla wideo w 4K Ultra HD i HDR (High Dynamic Range). Producent wspomina też o usprawnionym kontrolerze i możliwości pionowego ustawienia konsoli. To spora różnica w porównaniu do poprzednika. Xbox One w swojej podstawowej wersji może stać tylko w układzie poziomym. Wersji "Slim" pozycja pionowa już nie zaszkodzi:

To na razie wstępne informacje o nowej wersji konsoli. Liczymy, że Microsoft przedstawi dzisiaj więcej szczegółów. Już za 5 i pół godziny będziemy na łamach CentrumXP.pl relacjonować występ Microsoftu na E3 2016. Bądźcie z nami, by natychmiast dowiedzieć się o wszystkich nowościach!


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.neowin.net/news/microsoft039s-new-xbox-one-s-appears-in-leaked-images-promising-4k-video-2tb-hard-drive

Polecamy również w kategorii Xbox One

Komentarze

Skomentuj

Autor