Xbox Game Pass teraz z opcją rocznej subskrypcji. Ile kosztuje?

Xbox Game Pass teraz z opcją rocznej subskrypcji. Ile kosztuje?

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
19:22
31.07.2018
3549 wyświetleń

Nieco ponad rok temu Microsoft powołał do życia Xbox Game Pass, subskrybowaną usługę, która po uiszczeniu abonamentowej opłaty pozwala grać w ponad setkę tytułów przez miesiąc. Pomijając darmowy, dwutygodniowy okres próbny, usługa kosztowała początkowo 29,99 zł/miesiąc, by po pewnym czasie podrożeć do 40 zł. Wygląda na to, że Microsoft wprowadza teraz opcję rocznego abonamentu, na którym uda nam się nieco zaoszczędzić. Jest też nowa promocja dla graczy z Polski.

Xbox Game Pass

Nowe opcje w ofercie Xbox Game Pass dają możliwość zaoszczędzenia paru dolarów graczom, którzy zdążyli już poznać usługę i mogą zdecydować się na roczną subskrypcję. Opcja dopiero wchodzi pod strzechy Microsoft Store, dlatego nie widzą jej jeszcze wszyscy. Dotarł do niej obserwator poczynań Microsoftu, Richard Hay, który pisze na Twitterze: "Nie jestem pewien, kiedy to zrobili, ale Xbox Game Pass można teraz wykupić na rok za 99 dolarów zamiast miesięcznej ceny 9,99 dolarów, co daje 119,88 za rok. To świetny ruch MS i zachęcający subskrybentów do wybrania rocznej opcji". Nietrudno zatem wyliczyć, że w nowej ofercie płacimy za 12 miesięcy jak za 10 miesięcy w modelu miesięcznym.

Opcja nie pojawia się jeszcze w polskim Microsoft Store, jednak natrafiliśmy tam na - wydawałoby się - jeszcze ciekawszą promocję. 3-miesięczna subskrypcja Xbox Game Pass kosztuje teraz 29 zł zamiast 87 zł, co pozwala zaoszczędzić aż 58 zł. Haczyk w tym, że promocja jest ograniczona czasowo i obowiązuje jeszcze tylko przez nieco ponad 17 godzin od chwili publikacji tego tekstu. Prócz opcji 3-miesięcznej jest jeszcze standardowa, 1-miesięczna, i bezpłatna, 14-dniowa.

Póki co oferta rocznej subskrypcji, za którą polscy gracze zapłaciliby zapewne 400 zamiast 480 zł, nie jest jeszcze w Polsce dostępna. Na razie nic nie wiadomo o możliwym czasie jej wprowadzenia.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.onmsft.com/news/new-99-year-xbox-games-pass-subscription-appears-on-the-microsoft-store

Polecamy również w kategorii Usługi Xbox