Xbox Design Lab coraz bardziej promowany

Xbox Design Lab coraz bardziej promowany

 Amadeusz Labuda
Amadeusz Labuda
01:26
04.07.2017
0 komentarzy
1292 wyświetlenia

Microsoft w oczywisty sposób coraz bardziej skupia się ostatnimi czasy na potrzebach graczy. W zeszłym miesiącu ogłoszono poszerzenie zasięgu Xbox Design Lab o kolejne rejony (UK, Francja oraz Niemcy), teraz zaś Microsoft promuje go bardzo atrakcyjną promocją. Podczas jej obowiązywania przesyłka kontrolera będzie darmowa, podobnie zresztą jak jedna z jego opcjonalnych modyfikacji.

Xbox Design Lab jest portalem, dzięki któremu gracze mogą zamówić zmodyfikowane gamepady, przeznaczone do użytku z konsolami Xbox One oraz komputerami. Pomijając przeróbki wizualne, takie jak kolor poszczególnych elementów, oferowana jest także jedna o niebo bardziej praktyczna. Mowa tu o pokryciu części kontrolera gumą, dzięki czemu pewniej leży on w ręku. To właśnie ta modyfikacja jest obecnie darmowa. Sama promocja obowiązuje do 10 lipca, wobec czego zainteresowani powinni się pośpieszyć. Co prawda Xbox Design Lab nie objął jeszcze swoim zasięgiem Polski, jednakże ewentualny sukces promocji (jak i ogólnie całego portalu w Europie) z dużą dozą prawdopodobieństwa przyśpieszy pojawienie się go również w naszym kraju. Koniec końców, firma pokroju Microsoftu nie przepuści potencjalnej możliwości powiększenia swojego zysku.

Warto pamiętać o tym, że pomijając rejony do których dotarł niedawno Xbox Design Lab, zapowiedziane jest poszerzenie jego zasięgu o kolejne europejskie kraje jeszcze tego lata. Niestety, nie sprecyzowano o które z nich dokładnie chodzi, pozostaje więc mieć nadzieję, że znajduje się wśród nich Polska.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.neowin.net/news/microsoft-offers-free-rubberized-grips-and-free-shipping-with-xbox-design-lab-controllers?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_

Polecamy również w kategorii Xbox One

Komentarze

Skomentuj

Autor