Wystartowała rejestracja na Expert Summit 2017

Wystartowała rejestracja na Expert Summit 2017

 Mateusz Miciński
Mateusz Miciński
08:59
01.09.2017
0 komentarzy
1259 wyświetleń

EXPERT SUMMIT 2017 – All about Microsoft technologies to V edycja największej konferencji poświęconej technologiom Microsoft w Polsce. Skierowana jest przede wszystkim do profesjonalistów branży informatycznej, którzy podążają za najnowszymi trendami w świecie najnowszych technologii, narzędzi i biznesu. Wydarzenie zrzesza pasjonatów nowych technologii, programistów, designerów, projektantów baz danych, projekt managerów, specjalistów od zabezpieczeń, administratorów sieci czy przedstawicieli biznesu. Jest to jedyne tak renomowane wydarzenie w Polsce zapewniające najwyższy poziom wykładów prowadzonych przez najwybitniejszych specjalistów w swoich dziedzinach. Podczas konferencji zaprezentują się znane na świecie firmy informatyczne, których obecność najlepiej potwierdza rangę wydarzenia.

Expert Summit 2017 Rejestracja

Rejestracja online na konferencję startuje już dzisiaj (1 września 2017) na stronie internetowej: www.expertsummit.pl. Liczba miejsc dla uczestników jest ściśle ograniczona.

Partnerzy i Sponsorzy są dla konferencji kwestią kluczową. Konferencja jest platformą, dzięki której jej sponsorzy rekrutują pracowników, która pomaga im rozwijać biznes i budować ich sukces na rynkach polskich i zagranicznych. Niemniej istotną, długoterminową i obustronną korzyścią jest fakt wzajemnego rozwoju – uczymy się od siebie, otwierając przed sobą nowe perspektywy. Organizatorzy konferencji umożliwiają współpracującym z konferencją firmom przyglądanie się z bliska technologiom Microsoftu i korzystanie z tej wiedzy, przy budowaniu własnej strategii biznesowej. W branży technologicznej – chyba jak w żadnej innej – potrzeba reagowania na zmiany w bieżącej rzeczywistości staje się kwestią zarówno rozwoju, jak i przetrwania w świecie biznesu. Partnerzy świetnie to rozumieją, dostosowując swój model działania i swoje narzędzia do tempa i kierunku ogólnych trendów. Współpraca z liderem i kreatorem tych zmian dobitnie świadczy o tym, że to wśród Partnerów Expert Summit 2017 należy szukać przyszłych liderów rynku. To właśnie dzięki takiej postawie współpracujące z konferencją firmy wyprzedzają swoich konkurentów, pozostając cały czas wśród liderów zmian współczesnego świata IT.

Na konferencji będziemy mieli okazję posłuchać następujących prelegentów: Mirosław Burnejko (Chmurowisko), Michał Furmankiewicz (ArchitektwChmurze.pl&Microsoft), Bartłomiej Graczyk (Microsoft), Łukasz Grala (MVP Dataplatform), Maciej Aniserowicz (Microsoft MVP .NET), Piotr Boniński (Microsoft), Daniel Krzyczkowski (Microsoft MVP .NET), Mirosław Szymczak (Microsoft), Sławomir Stanek (Microsoft), Andrzej Kaźmierczak (Microsoft MVP Azure), Słamowir Sobótka (Bottega IT Minds), Jakub Kralka (Axence), Mariusz Ferdyn (Microsoft MVP Azure), Marcin Borecki (Microsoft MVP .NET) oraz specjaliści z firmy DataArt.

Expert Summit 2017 Rejestracja

Już 9 listopada 2017 roku w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym przy ulicy Dobrzańskiego 3 w Lublinie odbędzie się piąta edycja największej konferencji informatycznej na wschodzie Polski – Expert Summit 2017. Portal CentrumXP po raz trzeci został patronem medialnym wydarzenia, na którym nasi wysłannicy będą oczywiście obecni. Gorąco zachęcamy wszystkich zainteresowanych do rejestracji! Liczba miejsc jest ograniczona!


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.expertsummit.pl

Polecamy również w kategorii Wydarzenia specjalne

Komentarze

Skomentuj

Autor