Wysoka jakość gier na wyłączność na Xbox One to dla Microsoftu priorytet

Wysoka jakość gier na wyłączność na Xbox One to dla Microsoftu priorytet

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
11:49
16.04.2018
0 komentarzy
1269 wyświetleń

Niewielka liczba tytułów na wyłączność na Xbox One to od dawna jego bolączka i jeden z największych argumentów użytkowników wybierających PlayStation. Microsoft stara się ciągle rozwijać swoją konsolę, a Xbox One X to obecnie zdecydowanie najmocniejsza konsola na rynku. Konkurencyjne PlayStation 4 Pro jest słabszą konsolą i w przeciwieństwie do Xbox One X nie może pretendować do miana PC-killera.

Xbox Ona Forza Horizon 3

Tak mocna konsola aż prosi się o gry, które mogą wykorzystać jej moc w 110%. Takie tytuły, których nie znajdziemy nigdzie indziej. Istnieją co prawda pozycje multi-platformowe, w których Xbox One X rozwija skrzydła jak żadna inna konsola, jednak to nadal nie są tytuły na wyłączność, które skłaniałyby do kupna właśnie tego konkretnego urządzenia. Na konsole Sony ciągle pojawiają się nowe pozycje, a ostatnio premierę miała rewelacyjnie przyjęta nowa cześć God of War. Tymczasem na Xbox hula wiatr i poza problematycznym Sea of Thevies, który dostępny jest przecież również na PC, gracze nie dostali ostatnio żadnego wysokobudżetowego tytułu exclusive. Zgodnie z zapewnieniami Phila Spencera to się ma wkrótce zmienić.

Na twitterze stwierdził on, że prace nieustannie trwają, a przygotowanie kilku solidnych, wysokobudżetowych produkcji zajmuje sporo czasu. Przyznał też, że użytkownicy konsoli Xbox zasługują na tytuły single-player wysokiej jakości. Zapowiedział również, że owa jakość ma być odpowiednikiem tego, co oferuje sama konsola pod względem sprzętowym. Na razie Microsoft walczy o graczy świetną ofertą Game Pass, która daje dostęp do sporej biblioteki gier za niewielką miesięczną opłatą. Docenia on także wiele starszych, ale bardzo solidnych tytułów, oferując możliwość ich uruchomienia w ramach wstecznej kompatybilności. Pierwszych konkretów na temat nowych tytułów na wyłączność możemy się spodziewać na tegorocznym E3. Microsoft ma przygotować z tej okazji ogromne show, które przebije wszystkie poprzednie prezentacje. Tak więc na pewno usłyszymy wtedy o wyczekiwanych przez wszystkich tytułach, które odwrócą złą passę i wzbogacą bibliotekę gier dostępnych na Xbox One. Gigant z pewnością się postara i będzie chciał nas wszystkich zaskoczyć.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/xboxs-phil-spencer-a-high-quality-and-diverse-first-party-with-single-player-built-the-right-way-is-our-goal-and-what-our-customers-dese

Polecamy również w kategorii Xbox One

Komentarze

Skomentuj

Autor