Wyłoniono finalistów Windows Developer Awards. Czas na ostateczne głosowanie

Wyłoniono finalistów Windows Developer Awards. Czas na ostateczne głosowanie

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
17:30
05.04.2018
0 komentarzy
664 wyświetlenia

W zeszłym roku konferencji Microsoft Build po raz pierwszy towarzyszył konkurs deweloperski pod szyldem Windows Developer Awards. Wyróżnienia przyznano w sumie w pięciu kategoriach - dla twórców najlepszej aplikacji, gry, rozwiązania z zakresu Mixed Reality, IoT, oraz w w kategorii specjalnej. Formuła najwyraźniej się przyjęła, bo w tym roku czeka nas druga edycja. Znamy już jej finalistów - teraz czas na wyłonienie zwycięzców!

Windows Developer Awards 2018

W pierwszej edycji konkursu deweloperzy wyłonili czterech laureatów (nagrodę specjalną przyznawał z kolei Microsoft). Windows Developer Awards 2018 wystartują z kolei z sześcioma kategoriami, z czego tylko pierwsze trzy i ostatnia pokrywają się z edycją zeszłoroczną. Definicje tych kategorii zamieściliśmy w naszym zeszłorocznym wpisie, który jednocześnie zwiastował tegoroczną edycję. Dziś chcemy się z Wami podzielić listą finalistów - po czterech dla każdej z kategorii:

Jak można zauważyć, finalistów wyłoniono publicznie tylko w pięciu kategoriach. Ostatnia - Ninja Cat of the Year - to już domena Microsoft, który sam wybierze dewelopera, cechującego się "wartościowym wkładem dla społeczności, stanowiącym pewną ewolucję w programowaniu, i urzeczywistniającym kluczowe wartości Microsoftu".

Głosować na finalistów można do 16 kwietnia, udając się na stronę Windows Developer Awards 2018. Wymagane jest zalogowanie się na koncie Microsoft. Ogłoszenia laureatów nastąpi oczywiście na konferencji Microsoft Build 2018, która odbędzie się w Seattle w dniach 7-9 maja. Nasi Czytelnicy tradycyjnie mogą liczyć na relację, którą CentrumXP poprowadzi na żywo. Wyniki konkursu także znajdą się na naszym portalu.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.neowin.net/news/voting-now-open-for-finalists-of-the-windows-developer-awards-2018

Polecamy również w kategorii Windows 10

Komentarze

Skomentuj

Autor