Wszystkie sesje z Build 2018 do obejrzenia na YouTube

Wszystkie sesje z Build 2018 do obejrzenia na YouTube

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
20:14
15.05.2018
814 wyświetlenia

Na CentrumXP jak co roku prowadziliśmy na żywo relację z najważniejszych sesji na Microsoft Build. W tym roku były to Vision Keynote i Technology Keynote. To oczywiście najbardziej reprezentatywne części, ale na całość konferencji składa się dużo więcej. Od teraz można zobaczyć na YouTube wszystkie sesje z tegorocznego Builda, a jest ich dokładnie 226. Link do playlisty udostępniamy poniżej.

Microsoft Build

Build jest konferencją z założenia deweloperską, a najbardziej 'konsumencką' częścią są właśnie keynote'y. Podczas tych trwających zwykle 1:45h sesji można posłuchać największych weteranów Microsoftu, omawiane są najważniejsze tematy, a prezentacje, choć niepozbawione aspektów technicznych, najczęściej nie eksplorują ich aż tak głęboko, jak dodatkowe sesje poświęcone konkretnym zagadnieniom. Keynote'y mają po prostu pokazać osiągnięcia Microsoftu i jego wizję. Treści są mocno skumulowane i przedstawiane tak, że może z nich wiele zrozumieć nawet niezbyt techniczny użytkownik.

Na utworzonej przez Microsoft liście odtwarzania YouTube znajdziemy zapis wszystkich 226 sesji na Microsoft Build 2018, począwszy od Technology i Vision Keynote'ów, kończąc na sesjach technicznych zarówno kilkuminutowych, jak i trwających ponad godzinę. Jeśli zainteresował Was któryś z tematów, o którym pisaliśmy na CentrumXP, dużo więcej szczegółów technicznych znajdziecie w tych dodatkowych sesjach.

Playlista Microsoft Build 2018 - All Sessions to też dobry sposób, by raz jeszcze - już na spokojnie - powrócić do najciekawszych prezentacji i spotów. Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak zaprosić Was na ten seans!


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.youtube.com/playlist?list=PLlrxD0HtieHg7uB3_amVXvaRgxIcXLtYD

Polecamy również w kategorii Wydarzenia specjalne