Wracasz do pracy zdalnej? Sprawdź IT z onex.store

Wracasz do pracy zdalnej? Sprawdź IT z onex.store

 CentrumXP
CentrumXP
18:00
14.04.2021
1948 wyświetleń

Gdy w zeszłym roku świat opanowała pandemia koronawirusa, miliony osób zaczęły pracować i uczyć się zdalnie. Wiele firm stanęło w obliczu nowych wyzwań związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa i organizacji pracy. W okresach niższej zachorowalności restrykcje zaczęły być mniej uciążliwe i powrót do miejsca pracy stał się możliwy — czy to w podejściu hybrydowym (mieszanym z pracą z domu), czy też w pełni stacjonarnym.

Nowoczesne sposoby pracy zdalnej

Od wybuchu pandemii wiele się zmieniło. Przyzwyczailiśmy się do nowych rozwiązań umożliwiających pracę przez Internet, które okazują się skuteczne również po powrocie do biura. Są to na przykład nowoczesne platformy wspierające współpracę i produktywność, takie jak Microsoft Teams czy aplikacje Microsoft 365. Jak wynika ze statystyk, użycie tego oprogramowania wzrosło wielokrotnie w porównaniu do czasu sprzed pandemii, co było niejako wynikiem przyspieszonej transformacji cyfrowej.

IT z onex.store

To przekształcenie sposobów pracy objęło jednak w głównej mierze oprogramowanie, podczas gdy sprzęt pozostawał zazwyczaj ten sam. Wiązało się to częstokroć z różnymi wyzwaniami, dotyczącymi np. bezpieczeństwa podczas łączenia się z zasobami firmowymi, jakości połączeń, komfortu pracy czy płynności działania aplikacji na istniejącym sprzęcie.

Bardziej elastyczne podejście do sprzętu i oprogramowania

Oczywiście nie zawsze transformacja cyfrowa była możliwa do zrealizowania w tak krótkim czasie. W wielu organizacjach do tej pory używa się niewspieranego oprogramowania stacjonarnego, które uniemożliwia czerpanie korzyści z chmury, takich jak współpraca nad dokumentami w czasie rzeczywistym, spotkania zespołów, bezpieczny magazyn plików czy dostęp do pełnych wersji aplikacji w trybie online. Oprócz tego niewspierane aplikacje są pozbawione aktualnych poprawek bezpieczeństwa i pozostają coraz bardziej narażone na różnego typu ataki i złośliwe oprogramowanie.

IT z onex.store

Aby przezwyciężyć te trudności, warto sięgnąć po nowoczesne urządzenia i oprogramowanie od zaufanych producentów, które okażą się szczególnie przydatne po powrocie do pracy. Warto więc wyposażyć recepcje i biura w nowy sprzęt, przy czym nie jest już konieczne pokrywanie od razu jego pełnej wartości. Teraz, gdy warunki są zmienne, możesz skorzystać z elastycznego modelu DaaS - IT z onex.store, w którym wypożyczyć możesz fabrycznie nowy sprzęt w jednej z kilkuset możliwych konfiguracji wraz z oprogramowaniem i usługami w jednym abonamencie — nawet na 6 miesięcy!

Jakie są korzyści modelu DaaS?

Usługa IT z onex.store dostarcza Ci laptopa, pakiet oprogramowania Microsoft Office, opiekę techniczną, a także dostęp do szkoleń w serwisie Akademia CentrumXP. Jest to oferta skierowana wyłącznie do klientów biznesowych. Minimalny czas korzystania z usługi to 6 miesięcy, a miesięczny koszt to ułamek ceny urządzenia. Jak łatwo zauważyć, oznacza to, że dostęp do oprogramowania Office otrzymasz całkowicie za darmo! Co istotne, nie są pobierane żadne opłaty wstępne! Aby skorzystać z usługi, nie są wymagane żadne dodatkowe warunki. Przy składaniu wniosku online potrzebujesz jedynie uzyskać pozytywny wynik weryfikacji kredytowej.

IT z onex.store

IT z onex.store jako usługa DaaS (Device as a Service, czyli sprzęt jako usługa) w zasadniczy sposób różni się od klasycznego leasingu. Decydując się na tę formę, nie wypożyczasz jedynie laptopa czy komputera stacjonarnego (również AiO). Zyskujesz prócz tego dostęp do sprawdzonego oprogramowania Microsoft Office, profesjonalnego wsparcia technicznego i pakietu szkoleń przygotowanego przez ekspertów technologii Microsoft. Nie musisz zatem martwić się zakupem dodatkowych pakietów oprogramowania czy dostępem do pomocy technicznej. Wszystko to znajduje się w pakiecie — w ramach pojedynczej usługi.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.onexstore.pl/it-z-onex-store/

Polecamy również w kategorii onex.store