Wojtek kupił Microsoft! To był tydzień z Microsoft! #27

Wojtek kupił Microsoft! To był tydzień z Microsoft! #27

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
12:37
17.08.2018
316 wyświetleń

Wakacje dobiegają już niestety końca, co nie zmienia faktu że najciekawszych wiadomości ze świata Microsoftu nigdy nie zabraknie! W ubiegłym tygodniu nie było inaczej, a o wszystkim opowiemy Wam w najnowszym odcinku "To był tydzień z Microsoft!". Będzie między innymi o aplikacji Your Phone (Twój telefon), która niby jest dostępna na April 2018 Update, a jednak nie do końca.

Ponadto powiemy o niezwykłym zachowaniu szefa Microsoftu, które poruszyło światowe giełdy, systemie Windows 10 na sprzęcie od Google oraz o nietypowym błędzie w Xbox Live, który ucieszył i zadziwił jednocześnie wielu graczy (niestety tymczasowo). Wspomnimy też o postępach prac nad Redstone 5, który najwyraźniej jest już bliski ukończenia - w końcu premiera już w październiku! Zapraszamy do oglądania i oczywiście komentowania!

Jeśli nie chcecie, by umknęło Wam najciekawsze, to pamiętajcie o tym, aby nas koniecznie zasubskrybować i włączyć powiadomienia (klikając dzwoneczek). Wtedy na pewno będziecie informowani o każdym nowym materiale, który pojawi się na naszym kanale! To nie wszystko, warto nas śledzić również na Facebooku, Instagramie oraz na Twitterze.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://youtu.be/IfreeCscUQQ

Polecamy również w kategorii CentrumXP