Wkrótce zrobimy zakupy w Microsoft Żabka Store. To był tydzień z Microsoft 32

Wkrótce zrobimy zakupy w Microsoft Żabka Store. To był tydzień z Microsoft 32

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
15:46
21.09.2018
798 wyświetleń

Śpiewająco zapraszamy Was do oglądania kolejnego odcinka To był tydzień z Microsoft! Przygotowaliśmy dla Was kolejną garść najciekawszych informacji, a temat muzyczny również będzie, bo powraca klasyka, którą każdy zna i kojarzy. Poza tym powiemy też o nowych matematycznych zdolnościach Bing oraz nowościach, na jakie mogą liczyć testerzy pakietu Office.

Ale to nie wszystko. Będzie oczywiście również temat October 2018 Update, który jest już prawie gotowy. Wspomnimy też o niecodziennym porozumieniu Microsoftu... z siecią sklepów Żabka. W grę wchodzi stworzenie prawdziwego sklepu przyszłości, który jest dosłownie tuż za rogiem!

Przypominamy, że w poniedziałek odbędzie się kolejny odcinek naszego Live na Facebooku. Tym razem na tapet wrzucamy urządzenia Surface. Omówimy historię rodziny tych urządzeń, jej ewolucję i to, jaka czeka ją przyszłość. Zapisujcie się do wydarzenia na Facebooku, wtedy zostaniecie automatycznie powiadomieni o rozpoczęciu transmisji. Oczywiście, aby nic Wam na pewno nie umknęło, warto subskrybować nasz kanał oraz śledzić nas na Facebooku, Instagramie oraz na Twitterze.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=4XdBoEtArNQ

Polecamy również w kategorii CentrumXP