Wkrótce ujrzymy nowy build Windows 10

Wkrótce ujrzymy nowy build Windows 10

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
20:28
14.10.2014
0 komentarzy
3286 wyświetleń

Microsoft zdążył już podzielić się wiadomością o milionie aktywnych beta-testerów Windows 10. Wczorajsze wieści nie były jednak pełne. Okazuje się, że na horyzoncie mamy koleją wersję poglądową nadchodzącego systemu, która już niebawem ujrzy światło dzienne.

Informacja ta pojawiła się na oficjalnym blogu Windows, w poście dotyczącym programu Insider. Choć spodziewaliśmy się kolejnych uaktualnień, poprzedzających pełną wersję, dotychczas Microsoft wspominał jedynie o wersji Consumer Preview.

Windows 10

Wygląda na to, że Microsoft zamierza wypuszczać szereg pomniejszych buildów, nie ograniczając się jedynie do najważniejszych wydań. Program Windows Insider jest tu centralnym punktem odniesienia. Analizowany na szeroką skalę feedback użytkowników ma posłużyć do udoskonalania kolejnych buildów. Tymczasem - według nieoficjalnych doniesień - nowa kompilacji wersji Technical Preview już krąży w obrębie Redmond.

Co wniesie nowa kompilacja? Tego jeszcze nie wiadomo. Być może uda się zaimplementować te ze spodziewanych funkcjonalności, które ostatecznie nie znalazły się w pierwszej kompilacji systemu.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.neowin.net/news/windows-10-a-new-preview-build-will-be-out-soon

Polecamy również w kategorii Windows 10

Komentarze

Skomentuj

Autor