Windows 9 na dniach ujrzy światło dzienne

Windows 9 na dniach ujrzy światło dzienne

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
21:30
23.09.2014
0 komentarzy
2241 wyświetlenie

Informacje o nadchodzącej generacji Windows przewijały się ostatnio w sporym tempie i nakładzie. Pozostaje pytanie o datę premiery i nazwę systemu. Za murami Redmond funkcjonuje pod nazwą kodową Treshold, jednak szerzej znany jest jako Windows 9. I słusznie!

Dzisiejsza konferencja prasowa Microsoftu przyniosła długo oczekiwane wieści. Alain Crozier, szef Microsoft France, po raz pierwszy odniósł się dziś do nadchodzącego systemu, używając nazwy Windows 9. Crozier wygłaszał prezentację, która była również nadawana strumieniowo w sieci. Padło tam zdanie "W ciągu następnych kilku dni wypuścimy Windows 9." Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że jest to odniesienie do zapowiedzianej na 30 września konferencji w San Francisco.

Microsoft

Wspomnianej konferencji przyświeca hasło "Dołącz do nas, by usłyszeć o tym, co czeka Windows i firmę." Teraz wiemy już na pewno, że przyjdzie nam usłyszeć właśnie o Windows 9. Choć będzie to jedynie wersja poglądowa, dedykowana deweloperom, wydarzenie samo w sobie otworzy nowy rozdział w historii systemu Windows.

Konferencję #RentréeMS możemy śledzić na żywo, oglądając streaming na stronie Microsoftu. Zdecydowanie przyda się znajomość języka francuskiego...


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.neowin.net/news/microsoft-france-president-in-the-next-few-days-well-be-releasing-windows-9

Polecamy również w kategorii Windows 10

Komentarze

Skomentuj

Autor