Windows 10: build 9879 dostępny w plikach .ISO

Windows 10: build 9879 dostępny w plikach .ISO

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
17:43
13.11.2014
2 komentarze
3799 wyświetleń

Udostępniony wczoraj wieczorem build 9879 będzie możliwy do zainstalowania bezpośrednio z pliku obrazu - tak jak pierwsza wersja Windows 10 TechPrev. Poprzedni build był dostępny jedynie w formie aktualizacji poprzez Windows Update. Najnowsza wersja systemu będzie więc możliwa do bezpośredniego pobrania, bez konieczności upgrade'owania z poprzednich kompilacji.

Microsoft wymaga jednak logowania do Konta Microsoft, zanim dane nam będzie pobrać obraz systemu. Jak pisze Gabriel Aul z Microsoftu: "Pobieranie aktualizacji i instalowanie danych z naszego mechanizmu Preview Build jest dla nas super ważny. Dzięki temu wiemy, że dystrybucja, pobieranie i upgrade przebiegają pomyślnie, gdy tylko wypuszczamy Windows 10. Udostępnimy więc pliki ISO równolegle z aktualizacjami kręgu Slow. Oznacza to, że jeśli chcesz być PIERWSZYM i NAJSZYBCIEJ dostać kompilację, powinieneś skorzystać z naszych mechanizmów Preview Builds (automatycznie lub za pomocą opcji Check Now w PC Settings). Jeśli musisz mieć ISO, przyda się nieco cierpliwości. Mam nadzieję, że to dla was uczciwe rozwiązanie."

Windows 10

Jak dodaje Aul, build 9879 będzie ostatnią kompilacją Windows 10 Technical Preview w tym roku. Kolejna aktualizacja systemu jest planowana na początek 2015 r.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.windowscentral.com/iso-files-windows-10-technical-preview-enterprise-build-9879-are-now-available

Polecamy również w kategorii Windows 10

Komentarze

  • Wladek 10:34 18.11.2014

    mam wielkie wątpliwości co do pobierania programów od Microsoft windows dotyczące spakowanych systemów a nie można ich rozpakować jako ISO choć w podtekście pobierania taka forma istnieje. Nawet w tym artykule "chętni na ISO muszą uzbroić się w cierpliwość. W sumie to nie wiem czy jest to reklama programu systemu czy propozycja do zainstalowania i zabawy-pracy. Tak ze banialuki występują w formie psucia humoru i aktualnego systemu na którym się pracuje

  • wojtekpc 10:46 09.12.2014

    nie mogezainstalowac 9879

Skomentuj

Autor