Windows 10: build 14965 do pobrania jako obraz ISO

Windows 10: build 14965 do pobrania jako obraz ISO

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
11:54
18.11.2016
0 komentarzy
2600 wyświetleń

10 listopada pisaliśmy o kompilacji 14965, uwzględniając jej poprawki i znane błędy, które okazały się na tyle mało znaczące, że przewidywaliśmy szybkie wejście Creators Update do kręgu Slow. Tak też się stało. Wczoraj kompilacja stała się pierwszą związaną z Creators Update, która zawitała w Slow Ring. Ponadto można już pobrać jej obraz ISO. Kompilacja jest całkiem świeża, a nowsza od niej jest jedynie 14971 z pakietem nowych funkcji, które jednak wymagają testów, nim zostaną dodane do wydania w kręgu Slow.

Windows 10 Creators Update ISO - pobierz za darmo

Jeśli chodzi o zawartość funkcjonalną, warto przypomnieć o łatwiejszej kontroli zewnętrznych monitorów z poziomu tabletów, aktualizacji Sticky Notes, poprawkach dla Windows Ink, rozszerzonym pasku adresu w Edytorze rejestru i poprawkach dla Hyper-V. To, co jednak najważniejsze z punktu widzenia kręgu Slow i udostępnienia obrazu ISO, to spora lista poprawek i tylko dwa błędy (o ile można je nazwać błędami), związane z otwieraniem dokumentów Excel z poziomu Eksploratora plików i uruchamianiem gier od Microsoft Studios.

Jako że build 14965 okazał się dobrym kandydatem do Slow Ring, Microsoft wypuścił też jego ISO. Do pobrania mamy wszystkie najważniejsze wersje systemu. Warto zwrócić uwagę, że na liście wciąż znajduje się też build 14931 - jedna z poprzednich wersji w Redstone 2.

Windows 10 Creators Update ISO - pobierz za darmo

Obrazy ISO możemy pobrać za darmo ze strony Windows Insider Preview Downloads. Konieczne będzie zalogowanie na koncie Microsoft, które powiązaliśmy z programem Windows Insider.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.microsoft.com/en-us/software-download/windowsinsiderpreviewadvanced

Polecamy również w kategorii Windows 10

Komentarze

Skomentuj

Autor