Windows 10 RTM coraz bliżej

Windows 10 RTM coraz bliżej

 Piotr Maciejko
Piotr Maciejko
14:40
29.04.2015
1 komentarz
2353 wyświetlenia

W najnowszej kompilacji Windowsa 10, która ma być dostępna dla Insidersów już dziś, zajdą małe zmiany w nazewnictwie. Najnowszy system Microsoft powoli wychodzi z fazy testowej i status RTM osiągnie prawdopodobnie już za kilka miesięcy.

Dzisiaj ma zostać oficjalnie udostępniona do pobrania kolejna kompilacja Windowsa 10. Jednak tym razem nie będzie to już 'Technical Preview', ale 'Insider Preview'. Microsoft kontynuuje swoje plany związane z rozwojem programu Insider. Ma on być dla firym kluczowym elementem w procesie tworzenia nowego oprogramowania.

Office iOS

Zgodnie z zapowiedzią koncernu, program Insider będzie kontynuowany również po oficjalnej publikacji wersji RTM Windowsa 10. Prawdopodobnie zostanie on wykorzystywany przy rozwoju pierwszej dużej aktualizacji – Redstone – dla nadchodzącego systemu, która ma się pojawić już w 2016 roku.

Szczegóły dotyczące przyszłości programu Insider zostaną zapewne podane podczas dzisiejszej konferencji BUILD. Według zapowiedzi poruszone zostaną również kwestie HoloLens oraz Windows 10.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.winbeta.org/news/windows-10-technical-preview-rebranded-insider-preview-rtm-nears#disqus_thread

Polecamy również w kategorii Windows 10

Komentarze

  • Matys 00:34 30.04.2015

    Właśnie udostępniono biuld 10074 w Windows Update i na stronach Microsoftu w postaci plików ISO :)

Skomentuj

Autor