Menu kategorii
 • Windows 10 Mobile Anniversary Update jednak bez przedłużonego wsparcia

  Windows 10 Mobile Anniversary Update jednak bez przedłużonego wsparcia

   Łukasz Klimkiewicz
  Łukasz Klimkiewicz
  10:42
  16.10.2018
  935 wyświetleń

  Kilka dni temu pisaliśmy, że Microsoft zdecydował się przedłużyć wsparcie dla Windows 10 Mobile Anniversary Update do 9 października 2019 roku. Okazuje się to jednak błędem ze strony firmy i tym samym wsparcie dla tej wersji mobilnej Dzisiątki zakończyło się równo tydzień temu.

  Przed kilkoma dniami Microsoft zaktualizował stronę z dokumentacją Windows 10 Mobile w wersji 1607, z której wynikało, że system będzie otrzymywał aktualizacje bezpieczeństwa i mniejsze poprawki jeszcze przez rok. Przez ten czas użytkownicy mogliby również kontaktować się z pomocą techniczną firmy. Przedłużenie wsparcia dla Anniversary Update miało być dobrym gestem w stronę użytkowników słabszych edycji telefonów Lumia, które nie załapały się na aktualizacje Creators Update i Fall Creators Update.

  Strona dokumentacji mobilnego Anniversary Update została zaktualizowana ponownie i teraz możemy przeczytać, że wsparcie dla tej wersji Windows 10 Mobile zostało zakończone 9 października. Oznacza to, że użytkownicy tej edycji systemu nie otrzymają już kolejnych aktualizacji.


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło: https://support.microsoft.com/de-de/help/4468548/windows-10-mobile-released-in-august-2016-end-of-servicing

  Polecamy również w kategorii Windows 10 Mobile