Windows 10 Insider Preview bez aktualizacji w tym tygodniu

Windows 10 Insider Preview bez aktualizacji w tym tygodniu

 Damian Lisak
Damian Lisak
11:03
17.02.2017
0 komentarzy
1337 wyświetleń

Insiderzy, którzy oczekiwali zmian i nowości w nowej kompilacji, mogą czuć się zawiedzeni. Tym razem testerzy nie będą mieli pola do popisu, ponieważ Microsoft nie wyda w tym tygodniu następnej aktualizacji w kręgu Fast Ring.

Informację o tym przekazała na swoim Twiterze Dona Sarkar, która jest szefem programu Windows 10 Insider Preview. Dona opublikowała również informację o przyczynie braku nowej kompilacji - prace nad Bug Bashem oraz ogłoszenie programu IT Pro. Microsoft starał się co tydzień udostępniać niejawnym testerom nowe aktualizacje systemu Windows 10 Insider Preview. Wpierw były to kompilacje skupiające się na nowych aplikacjach i funkcjach, natomiast po ostatniej wydanej aktualizacji można się spodziewać, że gigant będzie się koncentrował na naprawie znalezionych błędów i poprawie wydajności przed wydaniem Creators Update.

To był niewątpliwie ciężki tydzień dla giganta z Redmond. Microsoft najpierw złamał tradycję wtorkowych aktualizacji, a teraz nie udostępnia aktualizacji dla testerów. Mimo wszystko należy uzbroić się w cierpliwość i dać Microsoftowi czas na realizację swoich założeń.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.neowin.net/news/the-next-windows-10-insider-preview-build-wont-arrive-until-next-week

Polecamy również w kategorii Windows Insider

Komentarze

Skomentuj

Autor