Windows 10 Enterprise build 1511: obraz ISO do pobrania z VLSC

Windows 10 Enterprise build 1511: obraz ISO do pobrania z VLSC

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
12:49
17.11.2015
0 komentarzy
3036 wyświetleń

Po udostępnieniu listopadowej aktualizacji Windows 10 subskrybentom MSDN i poprzez usługę Windows Update nadszedł czas na klientów biznesowych i organizacje. Kilka dni temu pisaliśmy o najważniejszych nowościach, dostępnych już dla użytkowników edycji Enterprise. Dziś wiadomo już, że obraz November Update trafił także do klientów, otrzymujących aktualizacje w modelu Volume Licensing.

Zwykle upływa kilka tygodni, nim Microsoft udostępnia nowy build klientom licencji wolumenowych. Tym razem było inaczej, jako że Microsoft już zamieścił obrazy ISO aktualizacji Windows 10 Enterprise build 1511 w Volume License Service Center. W ubiegłym tygodniu firma ogłosiła, że listopadowa aktualizacja Windows 10 Enterprise jest już gotowa. Nic więc nie stało na przeszkodzie, by udostępnić jej obraz ISO w repozytorium VLSC.

Windows 10

November Update to pierwsza licząca się aktualizacja funkcjonalna Windows 10 od czasu premiery w lipcu tego roku. To także ukłon w stronę klientów korporacyjnych i organizacyjnych. Funkcje takie jak Windows Update for Business, Windows Store for Business, Mobile Device Management czy Azure Active Directory Join to tylko niektóre z nowości, wnoszące biznesową edycję "Okienek" na jeszcze wyższy poziom. Microsoft pochylił się także nad kwestią bezpieczeństwa w obszarach takich jak wirtualizacja, uwierzytelnianie, ochrona antywirusowa czy sprzęt.

W zeszłym tygodniu Microsoft zapowiedział, że niebawem pojawią się kolejne funkcje ochrony danych. Co dokładnie twórcy systemu mieli na myśli? Przekonamy się o tym już za kilka godzin. Dyrektor generalny Microsoft, Satya Nadella, będzie dziś dyskutować o bezpieczeństwie firmowym w świecie mobile-first, cloud-first. Wystąpienie będzie można oglądać na żywo w formie webcastu na stronie Microsoft Enterprise Security. Start dziś o 8:15 czasu EST (14:15 czasu polskiego).


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.neowin.net/news/windows-10-enterprise-build-1511-now-available-to-volume-license-customers

Polecamy również w kategorii Windows 10

Komentarze

Skomentuj

Autor