Windows 10: Build 9888 wyciekł do sieci?

Windows 10: Build 9888 wyciekł do sieci?

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
14:19
02.12.2014
0 komentarzy
3037 wyświetleń

W zeszłym tygodniu udostępniono niewielkiej grupie wybranych 'Insiderów' najnowszy build Windows 10, określany mianem pre-consumer preview. Dziś wygląda na to, że trafił on w całości do sieci i jest dostępny do pobrania ze stron warezowych.

Według raportu WinBeta build 9888 został spotkany na kilku serwerach, udostępniających pliki. Kompilacja ta nie jest aktualnie przeznaczona do wglądu publicznego ani oficjalnie wspierana przez Microsoft. Nie rekomendujemy też pobierania jej i instalacji - bardzo możliwe, że Microsoft nie przewiduje możliwości dalszego upgrade'u z tego builda.

Windows 10

Ci, którzy nie mogą się jednak doczekać nowości, mogą podjąć próbę wyszukania obrazu systemu na własną rękę. W takim przypadku najrozsądniej byłoby zainstalować system na wirtualnej maszynie, co uchroni użytkownika przed potencjalnymi problemami, związanymi z nieoficjalną dystrybucją.

Aktualną, dostępną publicznie wersją Windows 10: Technical Preview jest build 9879, który ukazał się w zeszłym miesiącu. Wyciekły dziś build 9888 jest systemem dużo bardziej rozwiniętym - zawiera kilka zmian w interfejsie oraz zupełnie nową wersję jądra systemowego NT 10.0.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.neowin.net/news/windows-10-build-9888-reportedly-leaks-onto-file-sharing-sites

Polecamy również w kategorii Windows 10

Komentarze

Skomentuj

Autor