Wielka promocja na zgodne wstecznie tytuły na Xbox One

Wielka promocja na zgodne wstecznie tytuły na Xbox One

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
00:12
17.05.2017
0 komentarzy
1239 wyświetleń

Zgodnie z zapowiedzią z zeszłego tygodnia Microsoft rozpoczął tydzień wielkich przecen dla tytułów z Xbox One Backward Compability. Są to gry pierwotnie wydane na Xbox 360, w które zagramy na nowszej konsoli. Co istotne, jeśli użytkownik zakupił wcześniej daną grę w usłudze Xbox Live, wystarczy, by się zalogował i pobrał ją ponownie na swojego Xboksa One bez ponoszenia dodatkowych opłat. Kompatybilność działa też w przypadku nośników optycznych. Oczywiście aby uruchomić klasyki, nie musieliśmy nigdy posiadać Xboksa 360. Gry można pobrać bezpośrednio na Xbox One, a teraz jest ku temu wyjątkowa okazja.

Jak wiadomo, najlepszym momentem na zakup gry, której jeszcze nie posiadamy, jest promocja... a dzisiejsza promocja jest nie byle jaka. "Przeceniliśmy ponad 275 gier we wstecznej kompatybilności z Xbox One. Od dziś do 22 maja możecie kupić ulubione gry Xbox 360 nawet 75% taniej" - czytamy na stronie Xbox Polska. Wśród przecenionych pozycji znajdziemy te najbardziej uwielbiane przez fanów, a więc np. Call of Duty: Black Ops 2 (-60%), GTA IV (-50%), Dead Space 2 (-67%), Red Dead Redemption (-60%), COD World at War (-50%), Left 4 Dead 2 (-75%), gry z serii Assasin's Creed (od -67% do -75%), BioShock i Bioshock 2 (-50%), Mass Effect (-75%) czy Wiedźmin 2: Zabójcy Królów (-75%).

Promocją zostało objętych również blisko 30 tytułów wydanych na Xbox One, z czego spora część dotyczy tylko subskrybentów Xbox Live. Obniżki wynoszą od 10% do nawet 85%. Pełną ich listę znajdziemy na blogu Majora Nelsona. Wszystkie przecenione tytuły zgodne wstecznie wraz z odnośnikami do Sklepu Xbox zostały z kolei przedstawione na stronie http://www.xbox.com/pl-pl/. Promocja potrwa jeszcze do poniedziałku, 22 maja.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.xbox.com/pl-pl/promotions/sales/backward-compatibility-super-sale

Polecamy również w kategorii Xbox One

Komentarze

Skomentuj

Autor