Wielka promocja Office 365! Tylko w CentrumXP.pl!

Wielka promocja Office 365! Tylko w CentrumXP.pl!

 Mateusz Miciński
Mateusz Miciński
09:38
18.05.2012
0 komentarzy
3220 wyświetleń

Specjalnie dla Czytelników naszego portalu przygotowaliśmy jedyną w takim rodzaju promocję na dostęp do zalet portalu Office 365! Poczta e-mail ze skrzynką o pojemności aż 25GB działającą w oparciu o niezawodny serwer Exchange Online przez 12 miesięcy zupełnie za darmo! Dostęp do witryny SharePoint Online także przez cały rok za darmo! Z kolei dla osób, którym zależy na dostępie do wszystkich możliwości Office 365, wystarczy zakupić subskrypcję na jeden miesiąc planu P1, a od nas otrzymasz kolejne 6 miesięcy zupełnie gratis! A ponadto nie ważne z jakiej promocji skorzystasz, od nas otrzymasz jeszcze dostęp do kursów i wideo-szkoleń online, które nauczą Cię posługiwać się wszystkimi funkcjami portalu! I to zupełnie za darmo!

Promocja skierowana jest dla trzech - pięciu pracowników firmy, po czasie promocji można zrezygnować z usługi zupełnie bez żadnych konsekwencji, lub przedłużyć subskrypcję. W przypadku dostępu do poczty e-mail lub witryny SharePoint, po okresie promocyjnym albo rezygnujesz, albo decydujesz się na zakup kolejnych 12 miesięcy po cenie 3.57 euro miesięcznie. W przypadku planu P1 cena wynosi 5.25 euro miesięcznie za jednego użytkownika.

Jak skorzystać z promocji? Wystarczy przejść do naszego działu Office 365, wypełnić formularz, a w przeciągu 24 godzin skontaktujemy się z Tobą drogą mailową, aby potwierdzić udział w promocji! Gorąco zachęcamy!


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.centrumxp.pl/Office365/

Polecamy również w kategorii Office 365

Komentarze

Skomentuj

Autor