We Happy Few i 3 inne nadchodzące tytuły w Xbox Game Pass

We Happy Few i 3 inne nadchodzące tytuły w Xbox Game Pass

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
22:49
16.01.2019
496 wyświetleń

W niedawnym podsumowaniu roku dla Xboksa Microsoft sporo uwagi poświęcił Xbox Game Pass. Z wnioskami i statystykami możecie zapoznać się w linkowanym tekście. Tu przypomnimy z niego tylko zapowiedź styczniowych aktualizacji biblioteki. W tym miesiącu do Xbox Game Pass dołączy bowiem kolejne ponad 10 gier, z czego 3 w dniu premiery. Dwie pierwsze już znamy, a kilka następnych tytułów właśnie podano wraz z datami. W co zatem przyjdzie zagrać subskrybentom usługi w najbliższym czasie?

Zaczynamy od We Happy Few (w Xbox Game Pass od 17 stycznia), jednego z hitów zaprezentowanego jeszcze na E3 2016. We Happy Few to urzymany w coraz popularniejszym ostatnio retrofuturystycznym klimacie survival. Wcielamy się w pracownika rządowego departamentu archiwów, recyklingu i drukowania, który selekcjonuje i cenzuruje newsy przed publikacją. Akcja toczy się w roku 1964 w retrofuturystycznym, dystopijnym społeczeństwie brytyjskiego Wellington Wells. Zaprezentowana jest tu alternatywna historia po II Wojnie Światowej, w której to Brytyjczycy odparli ataki III Rzeszy, jednakże w trakcie tego dokonali "Bardzo Złej Rzeczy". By uporać się z wyrzutami sumienia, mieszkańcy zażywają pigułki o nazwie "Joy". Gracz będzie mógł zdecydować, czy chce brać pigułki, czy raczej poznać prawdę. Brzmi znajomo? Trudno nie odnieść wrażenia, że We Happy Few czerpie z takich klasyków, jak Fallout, Bioshock, Rok 1984 George'a Orwella, Matrix czy nawet Black Mirror.

Kolejnym tytułem, również dostępnym od jutra, jest The LEGO Movie Videogame (LEGO Przygoda gra wideo). Jest to tytuł z gatunku przygodowych gier akcji tudzież platformówek. Rozgrywka nie różni się zanadto od tego, do czego TT Games przyzwyczaili fanów franczyzy. Wcielamy się tu w bohatera, którego zadaniem jest ocalenie plastikowych ludzików przed złym Lordem Businessem. Ciekawostką jest dostępność ponad 90 grywalnych postaci. Wcielić się można m.in. w Batmana, Supermana, Gandalfa, Szekspira, Kleopatrę itd. Gra jest odpowiednia również dla dzieci (PEGI 7).

Tydzień później w Xbox Game Pass zostaną udostępnione jeszcze dwa tytuły. Pierwszy z nich to Middle-earth: Shadow of Mordor (Śródziemie: Cień Mordoru), dostępny od 24 stycznia. Walcz w Mordorze i dowiedz się prawdy o duchu, który cię prowadzi. Odkryj początki Pierścieni Władzy, stwórz legendę i staw czoła Sauronowi w nowej opowieści ze Śródziemia - głosi opis gry. Drugim tytułem zaplanowanym na 24 stycznia będzie Saints Row: The Third, czyli trzecia część serii uznawanej za alternatywę dla Grand Theft Auto - to akurat produkcja tylko dla dorosłych, okraszona cóż... specyficznym poczuciem humoru.

Wszystkie gry, jakie są dostępne w usłudze Xbox Game Pass lub wkrótce dołącza do jej biblioteki, możecie znaleźć na naszej zawsze aktualnej Liście gier w Xbox Game Pass.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2019/01/16/xbox-game-pass-update-january-2019/

Polecamy również w kategorii Xbox One