Ulepsz swoje zdjęcia w OneDrive na Androida

Ulepsz swoje zdjęcia w OneDrive na Androida

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
12:29
28.02.2018
0 komentarzy
1039 wyświetleń

OneDrive to nie tylko usługa dająca możliwość przechowywania danych w chmurze, lecz dużo bardziej uniwersalne narzędzie. Dzięki OneDrive możemy w bezpieczny sposób przechowywać również nasze zdjęcia, zrobione na pomocą telefonu. Wszystkie fotografie wykonane aparatem telefonu, są automatycznie synchronizowane z usługą OneDrive.

OneDrive na Androida

Teraz użytkownicy OneDrive otrzymali kolejne narzędzie, przydatne do organizowania naszego albumu zdjęć przechowywanego w tej usłudze. Wersja 5.4 aplikacji, którą można już pobrać ze Sklepu Google Play, zawiera szereg nowych funkcji związanych z kamerą:

  • Cyfrowe ulepszanie zdjęć - narzędzia przycinania oraz szereg filtrów, pozwalają modyfikować nasze zdjęcia wedle uznania.
  • Ułatwiona nawigacja - teraz odnalezienie interesującej nas, konkretnej fotografii będzie prostsze. Wszystko dzięki nowemu przesuwanemu paskowi w sekcji zdjęć, który pozwala szybko odnaleźć konkretną datę i wszystkie zdjęcia zrobione tego dnia.
  • Możliwość robienia zdjęć wprost z aplikacji OneDrive - zdjęcia wykonane w aplikacji są od razu automatycznie synchronizowane i nie zajmują miejsca w pamięci telefonu.

OneDrive Zdjęcia

Microsoft zdaje sobie sprawę z faktu, że aparaty w telefonach są teraz wykorzystywane do uwiecznienia całego naszego życia. W każdej minucie setki tysięcy zdjęć jest robionych przez miliardy ludzi na całym świecie. Cyfrowa fotografia wprowadziła rewolucję, a rozwijające się aparaty w naszych telefonach jeszcze ją przyspieszyły. Tak ogromna ilość zdjęć potrzebuje prostego, wygodnego i co najważniejsze - bezpiecznego sposobu przechowywania. Chodzi przecież o najważniejsze momenty naszego życia uwiecznione na cyfrowej kliszy. Wraz z zaprezentowanym niedawno Photos Companion, nowa aktualizacja OneDrive ułatwi nam zarządzanie tym fotograficznym chaosem.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/onedrive-for-android-updated-with-mutiple-camera-related-updates/

Polecamy również w kategorii Android

Komentarze

Skomentuj

Autor