Trzy nowe łatki dla Windows 10, kolejny build na horyzoncie

Trzy nowe łatki dla Windows 10, kolejny build na horyzoncie

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
22:10
18.02.2015
0 komentarzy
2844 wyświetlenia

Microsoft wypuścił dziś trzy nowe poprawki dla systemu Windows 10: Technical Preview (build 9926). Można je już pobrać, przechodząc do sekcji Windows Update w systemowej aplikacji Ustawienia. Ich pojawienie się było do przewidzenia - sam Gabe Aul, szef programu Windows Insider zapowiedział wcześniej, że nie do końca lutego nie ukażą się wprawdzie nowe kompilacje poglądowe, ale użytkownicy powinni otrzymać nowe łatki poprzez usługę Windows Update.

Dwie łatki - KB3040021 oraz KB3038390 - dotyczą ogólnych poprawek systemu, podczas gdy trzecia - KB3091252 - stanowi pakiet zabezpieczeń dla programu Internet Explorer 11. Szczegółowy opis nowości nie został jeszcze udostępniony przez Microsoft, tym niemniej Gabe Aul już zachęca użytkowników do pobrania uaktualnień.

"Dwie kolejne łatki trafiają dziś do #Windows Insiderów, korzystających z 9926, by przygotować [system] na kolejny build." - pisze Aul. Łatki te rozwiązują więc zapewne istniejące wcześniej problemy z kompatybilnością wobec nadchodzącego builda. Na jego temat wciąż niewiele wiadomo. Bardzo możliwe, że przekroczy on czterocyfrową numerację wersji - wyciekłe niedawno zrzuty ekranu potwierdziły istnienie builda 10009.

Na razie wygląda na to, że dzisiejszy zestaw łatek nie wnosi żadnych widocznych dla użytkownika zmian. Ich instalacja jest jednak niezbędna, by w przyszłości zaktualizować system do nowszej wersji. Jeśli Microsoft opublikuje bardziej szczegółowe dane, z pewnością o nich poinformujemy.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.neowin.net/news/microsoft-has-released-three-new-patches-for-windows-10-build-9926-new-build-coming-soon

Polecamy również w kategorii Windows 10

Komentarze

Skomentuj

Autor