To był tydzień z Microsoft #9

To był tydzień z Microsoft #9

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
12:52
30.03.2018
0 komentarzy
812 wyświetlenia

Święta Wielkanocne za pasem, a my jak co piątek zapraszamy Was do obejrzenia kolejnego odcinka naszej serii To był tydzień z Microsoft!. W mijającym tygodniu rewelacji było co nie miara, głównie z powodu nadchodzącej wiosny. Zdradzimy Wam między innymi, która kompilacja Redstone 4 została wybrana jako ta finalna i najpewniej już 10 kwietnia zostanie opublikowana jako Spring Creators Update. To oczywiście nie wszystko - mamy dla Was dużo więcej ciekawych informacji.

To był tydzień z Microsoft!

Razem z oficjalną premierą wiosennej aktualizacji Redstone 5 przejdzie ze Skip Ahead do kręgu szybkich aktualizacji. Przygoda dla testerów rozpocznie się na nowo, a swój finał będzie mieć jak zwykle pod koniec roku. Dotarła do nas również trochę smutna wiadomość - pora pożegnać się z Redstone, bowiem numer 6 nigdy nie nadejdzie. Microsoft planuje całkowicie zmienić nazewnictwo testowych wersji. Na jakie? O tym powiemy Wam właśnie w tym odcinku. Dowiecie się również między innymi, jak radzi sobie w najnowszych testach Windows Defender, a także czy nadszedł koniec siarczystego języka w prywatnych rozmowach na Skype.

Spodobał Wam się najnowszy odcinek? Nie zapomnijcie o zostawieniu subskrypcji! Śledźcie nas również na Facebooku, Instagramie oraz Twitterze. Wtedy na pewno nic Wam nie umknie! Oczywiście na CentrumXP zawsze znajdziecie najświeższe informacje ze świata Microsoftu!


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=6QEwle9ooAE

Polecamy również w kategorii CentrumXP

Komentarze

Skomentuj

Autor