To był tydzień z Microsoft #8

To był tydzień z Microsoft #8

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
14:33
23.03.2018
0 komentarzy
961 wyświetlenie

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka "To był tydzień z Microsoft!". To już ósma odsłona naszego podsumowania wydarzeń ze świata Microsoftu. Tym razem opowiemy Wam o poprawkach i nowych funkcjach, które wciąż napływają do Redstone 4, podczas gdy już za chwilę, w kwietniu, będzie miała miejsce jego oficjalna premiera - już jako Spring Creators Update. Zresztą coraz więcej ciekawych funkcji trafia również do Redstone 5, o czym także wspominamy. Wiosna tuż za rogiem!

To był tydzień z Microsoft!

I to nie tylko w pogodzie i systemie Windows 10, ale również w Office 365. Sporo wiosennych nowości trafi do Microsoft Flow, PowerApps oraz PowerBI. Zapowiedziano też nową wersję Windows Server 2019, którą już teraz można przetestować całkiem za darmo. Ponadto, oglądając najnowszy odcinek, dowiecie się między innymi o nowym Surface Dial 2, tajemniczym Projekcie AND, a także wpływie HoloLens na współczesne kino.

Jeśli spodobał się Wam najnowszy odcinek naszego programu, pamiętajcie o zostawieniu subskrypcji i kliknięciu łapki w górę! Śledźcie nas również na Facebooku, Instagramie oraz Twitterze. Wtedy nie umknie Wam nic ważnego i ciekawego!


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=lM5Wv-Gbr0k

Polecamy również w kategorii CentrumXP

Komentarze

Skomentuj

Autor