To był tydzień z Microsoft #6

To był tydzień z Microsoft #6

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
14:08
09.03.2018
1 komentarz
947 wyświetleń

Wiosna, wiosna, wiosna ach to Ty jak to śpiewał Marek Grechuta. Zima powoli ustępuje, a wiosna zaczyna nas powoli ogrzewać. Temperatura pozwala już schować grubsze zimowe kurtki oraz szaliki. Coraz cieplej robi się również w świecie Microsoftu. Dlatego też tak rozgrzewająco działa cotygodniowe podsumowanie najciekawszych wydarzeń mijających dni - tym razem w dużo luźniejszej, wiosennej atmosferze. Zapraszamy do oglądania!

To był tydzień z Microsoft #6

Wiosna nadchodzi również w świecie Microsoftu! Teraz jest to już raczej pewne, bowiem kolejny strzępek informacji, odnaleziony został w kompilacji testowej Redstone 5. Potwierdza przypuszczenia co do oficjalnej nazwy nadchodzącego Redstone 4. W najnowszym odcinku poruszamy również temat nowości, które pojawiły się w tej kompilacji - powróciła w niej rewolucyjna funkcja Sets! Ponadto wspominamy o nowych funkcjach aplikacji Zdjęcia i Paint 3D oraz o prawdopodobnym wysłaniu na emeryturę odtwarzacza Windows Media Player - najwyższa pora można rzec.

Zapraszamy do śledzenia nas nie tylko na YouTube, ale również na Facebooku, Instragramie oraz Twitterze. Jeśli spodobał Wam się nasz najnowszy odcinek To był tydzień z Microsoft!, koniecznie zostawcie łapkę w górę! Już wkrótce kolejny odcinek, a w nim kolejna porcja najgorętszych wydarzeń ze świata Microsoftu.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=LyI6mFr3I2w

Polecamy również w kategorii CentrumXP

Komentarze

  • X 18:52 09.03.2018

    Taki zwiastun wiosny to ja rozumiem :)))

Skomentuj

Autor