To był tydzień z Microsoft #5

To był tydzień z Microsoft #5

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
14:21
02.03.2018
0 komentarzy
828 wyświetleń

To był naprawdę bardzo mroźny tydzień. Ale oczywiście nie w świecie Microsoftu, bo tutaj jak zawsze było gorąco. Zapraszamy na nasze kolejne, piąte już podsumowanie wydarzeń mijających dni. W najnowszym odcinku opowiadamy między innymi o szeregu sporych zmian, jakie zaszły lub zajdą w najbliższej przyszłości w Microsoft Teams. Jak wiadomo ma on wkrótce zastąpić Skype dla Firm, więc są to chyba już jego ostatnie szlify.

To był tydzień z Microsoft!

Dowiecie się też o nowościach, ale również i problemach, jakie przyniosły ostatnie, testowe aktualizacje Windows 10 w programie Insider. Wiosenna aktualizacja jest już naprawdę o krok od premiery, a zawita ona nie tylko na komputery z Windows 10, lecz również na Xbox One! Na konsole Microsoftu nadciągnęły również nowe, naprawdę ciekawe tytuły dostępne w Xbox Game Pass, o czym również wspomnieliśmy.

Jeśli spodobał Wam się najnowszy odcinek naszego programu, pamiętajcie o łapce w górę! Zachęcamy do subskrybowania naszego kanału, a jeśli już to zrobiliście, warto kliknąć ikonkę dzwonka - wtedy na pewno nic wam nie umknie! Koniecznie śledźcie nas również na Facebooku, Instagramie oraz Twitterze, naprawdę warto!


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=b6CNxUnZjDc

Polecamy również w kategorii CentrumXP

Komentarze

Skomentuj

Autor