To był tydzień z Microsoft #18

To był tydzień z Microsoft #18

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
12:49
08.06.2018
0 komentarzy
473 wyświetlenia

Powracamy do Was po krótkiej przerwie! Przedstawiamy nowy, 18 odcinek To był tydzień z Microsoft!. W tym tygodniu nagłówki portali i gazet na całym świecie zdominowała informacja o przejęciu przez Microsoft platformy GitHub. Opiewająca na ogromną sumę umowa, może zmienić bardzo dużo i będą to na pewno zmiany na dobre, choć nastroje wśród użytkowników GitHub są bardzo mieszane.

To był tydzień z Microsoft!

Ale to nie wszystko, bo ciekawych informacji jest dużo więcej! Powiemy Wam między innymi o małym przełomie w relacjach między Apple a gigantem z Redmond, zapowiedzi nowej wersji Visual Studio oraz bardzo optymistycznej przyszłości komputerów Always Connected PC's, których nowe modele zyskają na mocy i wydajności. Na koniec odpowiemy na pytanie, dlaczego Microsoft chce rozpocząć podbój mórz i oceanów. Zapraszamy do oglądania!

Zapraszamy serdecznie do dyskusji, zarówno w komentarzach pod filmem jak i na CentrumXP. Jeśli nie chcecie by cokolwiek Wam umknęło, możecie nas śledzić również na Facebooku, Instagramie oraz Twitterze.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=YFlRa8Cry3k

Polecamy również w kategorii CentrumXP

Komentarze

Skomentuj

Autor