To był tydzień z Microsoft #17

To był tydzień z Microsoft #17

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
13:03
25.05.2018
0 komentarzy
541 wyświetlenie

Ostatni majowy piątek, więc pora na kolejny odcinek To był tydzień z Microsoft!. Wyjątkowo tym razem w jednoosobowym składzie, przedstawimy Wam najciekawsze wydarzenia z ubiegłego tygodnia. Działo się jak zwykle sporo, więc na nudę nie możemy narzekać. Jest kilka gorących plotek, kilka oficjalnych i zaskakujących zapowiedzi oraz oczywiście niezmiennie regularne aktualizacje Windows 10, które tym razem naprawiają krytyczne błędy!

To był tydzień z Microsoft!

Jak wiadomo, tydzień bez kolejnej, nieoficjalnej informacji lub plotce na temat Surface Phone, to tydzień stracony. Tym razem nie jest inaczej! Powiemy również o HoloLens 2, aplikacjach rozszerzonej rzeczywistości, które naprawdę potrafią ułatwić pracę oraz o zapowiedzi nowej wersji SharePoint Server 2019. Mamy też dla Was ważne ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa waszych kont Office 365. No i okazało się, że Edge nadal nie zawodzi jeśli chodzi o oszczędność baterii, a jest nawet jeszcze lepiej! Jak duża jest poprawa, dowiecie się z najnowszego wideo! Zapraszamy do oglądania!

Świeżutka porcja najciekawszych wydarzeń ze świata Microsoftu czaka na Was co piątek na CentrumXP oraz naszym kanale na YouTube!. Jeśli nie chcecie by cokolwiek Wam umknęło, możecie nas śledzić również na Facebooku, Instagramie oraz Twitterze.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Kid5-_qucfc

Polecamy również w kategorii CentrumXP

Komentarze

Skomentuj

Autor