To był tydzień z Microsoft #16

To był tydzień z Microsoft #16

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
12:11
18.05.2018
0 komentarzy
607 wyświetleń

Zapraszamy na kolejny odcinek To był tydzień z Microsoft! Emocje po Build 2018 już opadły, ale Microsoft nie pozwoli, byśmy się nudzili. Konferencja dla deweloperów już za nami, więc bardzo możliwe, że teraz czeka nas wysyp informacji na temat sprzętu. Faktycznie, ubiegły tydzień minął w świecie Microsoftu zdecydowanie pod znakiem Surface. Jakie nowe urządzenia przygotowuje dla nas Microsoft? O wszystkim dowiecie się naszego najnowszego wideo!

To był tydzień z Microsoft!

Linia Surface to nie tylko tablety i komputery, lecz również rozwiązania, takie jak Surface Hub, który osiągnął niezwykłą popularność na rynku komercyjnym. Microsoft zapowiedział właśnie następcę tego konferencyjnego tabletu - Surface Hub 2. Co więcej, Microsoft pracuje prawdopodobnie nad nowym, tanim tabletem z linii Surface, który może być konkurencją dla iPada Pro. Nie zabrakło też całkiem nowych informacji na temat Surface Phone. Na pewno ucieszą się osoby, których Surface Pro 4 dotknęła usterka związana z migającym ekranem — będziemy mieć więcej czasu na zgłoszenie tego faktu do Microsoftu, który wymieni uszkodzony egzemplarz na zupełnie nowy.

Pamiętajcie - w każdy piątek czeka na Was porcja najciekawszych wydarzeń ze świata Microsoftu! Jeśli nie chcecie, by cokolwiek Wam umknęło, śledźcie nas na Facebooku, Instagramie oraz Twitterze.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=cT_ojfoAJwE&

Polecamy również w kategorii CentrumXP

Komentarze

Skomentuj

Autor