To był tydzień z Microsoft #14

To był tydzień z Microsoft #14

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
15:03
04.05.2018
1 komentarz
1264 wyświetlenia

Wreszcie jest! April 2018 Update trafił na nasze komputery po wielu tygodniach niecierpliwego oczekiwania. Wiemy, że niecierpliwie czekacie również na kolejny odcinek To był tydzień z Microsoft! W tym tygodniu, pomimo że premiera Kwietniowej aktualizacji przyćmiła wszystko inne, opowiemy Wam o kilku ciekawych wydarzeniach, które również miały miejsce w mijających dniach.

To był tydzień z Microsoft!

Redstone 4 stał się oficjalnie April 2018 Update, więc Redstone 5 zajął jego miejsce w programie Insider - dostępny jest już w kręgu szybkich i wolnych aktualizacji. Natomiast jeśli strach Was ogarnia na myśl o ataku, który zablokuje dostęp do Waszych plików - spokojnie, Windows Defender wraz z OneDrive ochroni Was i Wasze pliki. Tymczasem szef działu Surface wywołał niemałe poruszenie, publikując pewne bardzo ciekawe zdjęcie na swoim Twitterze. Chcecie się dowiedzieć, co ono przedstawia? Zapraszamy do oglądania!

Jeśli nie chcecie przegapić następnego odcinka, subskrybujcie koniecznie nasz kanał i śledźcie nas na Facebooku, Instagramie oraz Twitterze. Co piątek czeka Was dawka najciekawszych wydarzeń ze świata Microsoftu!


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=dbq-3_B5L7A

Polecamy również w kategorii CentrumXP

Komentarze

  • BOXIN 19:54 05.05.2018

    Zanim coś zaczniecie robić i narzekać wgrajcie nowy BIOS, oraz najnowsze sterowniki do grafiki i o zgrozo BIOS do grafiki. Bez tego prosicie się sami o problemy, szczególnie na komputerach niedostosowanych początkowo do Windows 10. Najgorsze są laptopy Samsunga, mam serię 9 (NP900X3C-A04SE) początkowo był z Windows 8.1. W tym przypadku nie było aktualizacji BIOS-a od daty wydania czyli od 2012 roku i przy najnowszej aktualizacji oczywiście tylko tu miałem niebieski ekran. Potem się ludziska dziwią, że mają niebieskie ekrany... P.S. Lenovo wraz z Asusem wydaje się być w nowych BIOS-ach bezkonkurencyjne, a jak u innych nie wiem, bo nie używam innych marek.

Skomentuj

Autor