To był tydzień z Microsoft #13

To był tydzień z Microsoft #13

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
13:01
27.04.2018
956 wyświetleń

Zapraszamy na nasze podsumowanie wydarzeń mijającego tygodnia w kolejnym odcinku To był tydzień z Microsoft! W związku z Redstone 4 ciągle przybywa pytań, a w zamian nie dostajemy za wielu pewnych odpowiedzi. Microsoft ciągle milczy, a jedyne, na co możemy liczyć to niepotwierdzone przecieki. Po raz kolejny (prawdopodobnie) zmieniła się nazwa aktualizacji, a data jej premiery może się okazać bardzo zaskakująca.

To był tydzień z Microsoft!

Oczywiście nie wszystko kręci się wokół April Update. Wielkim zaskoczeniem okazała się całkiem nowa, odchudzona wersja Windows 10, przeznaczona na słabsze komputery. Surface Phone również o sobie przypomniał za sprawą pojawienia się ponownie w kodzie Redstone 5 elementów odpowiedzialnych za funkcje telefonu. Użytkownicy Xbox cieszą się już z April Update, natomiast użytkownicy Teams i Skype dla firm na Windows 10 Mobile mają powody do smutku. O tym wszystkim (i nie tylko) dowiecie się, oglądając najnowszy odcinek!

13 odcinek, mimo że wypada w piątek, nie jest bynajmniej pechowy! Jeśli nie chcecie przegapić następnego, subskrybujcie nasz kanał i śledźcie nas na Facebooku, Instagramie oraz Twitterze.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=EdctcqSa-HA&feature=youtu.be

Polecamy również w kategorii CentrumXP