To był tydzień z Microsoft #11

To był tydzień z Microsoft #11

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
13:42
13.04.2018
0 komentarzy
657 wyświetleń

Pechowy piątek 13 nie powstrzymał nas przed przygotowaniem nowego odcinka "To był tydzień z Microsoft!". W tym tygodniu w świecie Microsoftu dominuje atmosfera zniecierpliwienia z powodu opóźnienia premiery Spring Creators Update. Miała się ona pojawić prawdopodobnie 10 kwietnia, tak się jednak nie stało. Oficjalnego komunikatu nie ma - Microsoft konsekwentnie nie puszcza pary z ust, dlatego też w najnowszym odcinku staramy się z Mają wydedukować, kiedy nastąpi premiera.

To był tydzień z Microsoft!

Mimo że temat SCU nie schodzi z ust wszystkich, nie można pominąć na przykład tego, co nowego trafiło do Redstone 5, który dostępny jest nadal w Skip Ahead. Wspominamy również o nowościach w SharePoint, całkiem nowym Centrum Administracji dla Teams i Skype oraz oficjalnej prezentacji tego, co do tej pory ukrywało się pod nazwą Project Honolulu.

Zapraszamy do oglądania! Na naszym kanale na YouTube znajdziecie wiele ciekawych materiałów związanych ze światem technologii Microsoftu. Gdy tylko Wiosenna aktualizacja ujrzy wreszcie światło dzienne, znajdziecie tam szereg materiałów na jej temat. Niezmiennie możecie nas znaleźć również w mediach społecznościowych - na Facebooku, Instagramie oraz Twitterze.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=dwUMj22oAZg

Polecamy również w kategorii CentrumXP

Komentarze

Skomentuj

Autor