To był tydzień z Microsoft #10

To był tydzień z Microsoft #10

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
13:09
06.04.2018
0 komentarzy
713 wyświetlenia

Witajcie w dziesiątym już odcinku To był tydzień z Microsoft! Jest to taki nasz malutki jubileusz, który prawie idealnie zbiegł się z premierą Spring Creators Update, która nastąpi najpewniej już w najbliższy wtorek. Zmian jest całkiem sporo i działanie każdej nowej funkcji na pewno Wam przybliżymy. Tymczasem w niecierpliwym oczekiwaniu na Wiosenną aktualizację, sprawdźmy, co ciekawego wydarzyło się w mijającym tygodniu. Zapraszamy do oglądania!

To był tydzień z Microsoft!

W najnowszym odcinku opowiemy Wam między innymi o tym, co nowego pojawiło się w Redstone 5, który to już za chwilę opuści Skip Ahead i zastąpi Redstone 4 na jego miejscu w programie Insider. Zmian jest kilka, a najważniejsze dotyczą nowej funkcji Sets. Dowiedzieliśmy się również bardzo ciekawych informacji na temat gogli HoloLens 2 oraz nowych procesorach Intela, które już wkrótce mogą zawitać na kolejne urządzenia z linii Surface.

Dziękujemy, że jesteście z nami już od 10 odcinków. Nasz kanał się rozrasta, a już za chwilę wylądują na nim świeżutkie materiały dotyczące Spring Creators Upadate. Jeśli nie chcecie, aby Wam umknęły, to zachęcamy do subskrybowania naszego kanału, a jeśli już to zrobiliście, koniecznie kliknijcie ikonkę dzwonka - wtedy niczego na 100% nie pominiecie! Oczywiście możecie nas znaleźć również w mediach społecznościowych na Facebooku, Instagramie oraz Twitterze.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=uFUk2pEw0CI

Polecamy również w kategorii CentrumXP

Komentarze

Skomentuj

Autor