Test telefonu Nokia Lumia 920 w CentrumXP.pl

Test telefonu Nokia Lumia 920 w CentrumXP.pl

 Mateusz Miciński
Mateusz Miciński
14:55
27.11.2012
1 komentarz
1662 wyświetlenia

Zastanawiacie się nad zakupem nowego flagowego modelu smartfona firmy Nokia? Interesuje Was jak Lumia 920 sprawuje się w praktyce? Na te i inne pytania odpowiadamy w wyczerpującym teście poświęconym Nokii Lumia 920. Opisujemy problemy z nabyciem i dostępnością telefonu, jego wizerunek i konstrukcję, wydajność i komfort pracy. Co więcej, szczegółowo przyjrzeliśmy się aparatowi, który wyposażony został w optyczną stabilizację obrazu. Przy jego użyciu wykonaliśmy kilka fotografii testowych oraz zarejestrowaliśmy film wideo.

Nie umknęła nam także wydajność akumulatora, jakość dźwięku, a nawet wady wieku dziecięcego, o których ostatnim czasem w Internecie głośno. To jednak nie wszystko. Nowa Lumia to także bezprzewodowe ładowania baterii. Tym aspektem zajmiemy się już w najbliższym czasie, jak tylko otrzymamy odpowiednią ładowarkę, ale... co powiecie na ładowanie NL920 na płycie indukcyjnej?

Gorąco zachęcamy do lektury testu telefonu Nokia Lumia 920 i galerii fotografii. Jeżeli interesują Was inne aspekty, których nie poruszamy w artykule, dajcie znać w komentarzach, sprawdzimy i odpowiemy.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.centrumxp.pl/NokiaLumia/2503,Test-telefonu-Nokia-Lumia-920.aspx

Polecamy również w kategorii CentrumXP

Komentarze

  • Jacek 18:29 27.11.2012

    Bardzo ciekawa lektura, przyjemnie się czyta. Jeśli mogę podsunąć pomysł... Prosiłbym o zawarcie w kolejnym artykule trochę na temat współpracy z Windows 8 (synchronizacja danych, aplikacja Windows Phone na Win8, SkyDrive). Wcześniej wszystko odbywało się przy pomocy Zune. Jak to jest teraz? Temat na osobny artykuł. Dużo nowości, jest o czym pisać. ;)

Skomentuj

Autor