Test Microsoft Word 2007 beta 2

Test Microsoft Word 2007 beta 2

 Sławomir Mycka
Sławomir Mycka
00:00
04.06.2006
211 komentarz
228981 wyświetlenie

Na początku 2007 roku Microsoft szykuje odmłodzenie swoich flagowych produktów: Windows i Office. Korzystając z premiery Windows Vista, który ma przynieść wiele zmian, zapowiada premierę nowej wersji pakietu biurowego, ale czy on również będzie rewolucją w swojej dziedzinie? Przyjrzyjmy się bliżej najczęściej używanemu programowi z grupy Office, czyli Word.

Pierwsze uruchomienie aplikacji wzbudziło moje zaskoczenie. Interfejs został całkowicie przebudowany. Studio designerskie zatrudnione przez Microsoft, opierając się na długotrwałych badaniach stworzyło UI, które będzie wielką zaletą Office 2007. Najbardziej znaczącą zmianą jest brak klasycznych pasków zadań, podobnie jak w nowym Windows Media Playerze. Ze względu na rosnącą liczbę dostępnych funkcji i opcji stały się one niepraktyczne i utrudniały dostęp do niektórych z nich. Zastąpiono je tzn. Wstęgami. W górnej części ekranu umieszczono przyciski umożliwiające dostęp do wszystkich funkcji, pogrupowane w tematyczne zakładki. Przykładowo wszystkie narzędzia do edycji tekstu znajdują się na zakładce Home. Pozostałe zakładki dostępne na stałe to: Insert, Page Layout, References, Mailings, Review i View. Większość narzędzi po uruchomieniu wyświetla własne zakładki z opcjami. Narzędzia zmieniające wygląd tekstu, a także tworzące nowe obiekty posiadają podgląd zmian jakie wprowadzą. Jest to bardzo wygodne w użytkowaniu jednak zwiększa wymagania sprzętowe i działa płynnie dopiero przy dość mocnym komputerze (pomimo 512MB RAM'u podgląd większych elementów jak na przykład wykresów potrzebował chwilę, żeby się załadować) . Kolejną innowacją w interfejsie jest to, że każde pole wyświetlające jakieś informacje (np. informacja o ilości słów w dokumencie) jest aktywne i po kliknięciu na nie mamy dostęp do zaawansowanych opcji lub statystyk. Przydatny też okazuje się płynny zoom, który możemy regulować za pomocą suwaka w prawym dolnym rogu okna. Zawartość każdej ze Wstęg można dość swobodnie modyfikować, a także dodawać funkcje, które zawsze będą dostępne w specjalnie przeznaczonym do tego pasku. Dodano także obsługę schematów kolorów. Oprócz standardowego (Windows XP) jest również przygotowany specjalnie pod Windows Vista, utrzymany w czarnej tonacji. Nie jest on też jeszcze w pełni przygotowany ale to z racji wersji beta. Przyzwyczajanie do nowego UI wymaga trochę czasu, ale warto go poświęcić, gdyż obsługa programu dzięki niemu stała się o wiele wygodniejsza.

Jedynym rozwijaną listą pozostałą w programie jest menu File. Jest ono ukryte pod logiem pakietu Office. Po kliknięciu na nie ukazuje się odmieniona lista opcji. Dodano pomocnicze informacje na temat wybranych funkcji i wszystko zostało okraszone ładnymi i czytelnymi obrazkami. Opcja Open nie zmieniła się, ale pozycja New jest teraz dużo czytelniejsza i ułatwia wybór odpowiedniego rodzaju dokumentu. I tutaj właśnie ujawnia się pierwsza nowa funkcja Worda. Aplikacja pozwala na utworzenie bloga i bezpośrednie opublikowanie go w Internecie. Moim zdaniem przez większość użytkowników nie będzie ona używana, jednak udostępnienie takiej możliwości na pewno wpływa pozytywnie na aplikacje. Gdy przeglądamy menu Save as trafiamy na jedną z ważniejszych nowych funkcji Worda. Są to nowe formaty plików, do których można zapisywać swoje wyniki pracy. Pierwszy z nich to PDF. Nareszcie można zapisywać pliki w najpopularniejszym formacie wykorzystywanym w Internecie. Niestety funkcja zapisu do PDF jest jeszcze niedopracowana i pojawiają się przy konwersji błędy typu 'ramka zamiast pogrubienia słowa'. Sądzę jednak, że w wersji finalnej zostanie opcja ta poprawiona.

Drugim, nowym w aplikacji Word formatem pliku, do którego możemy zapisywać dokumenty, jest nowy format Microsoftu docx. Został on oparty na XML. Jest w pełni darmowy i otwarty, tak więc każda aplikacja będzie mogła z niego korzystać, co jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Po otwarciu pliku programem WinRAR okazuje się, że plik z rozszerzeniem docx jest skompresowanym archiwum, przechowującym pogrupowane informacje na temat swojej zawartości. Format XML a także zastosowana kompresja sprawia, że plik zajmuje o wiele mniej miejsca na dysku, a dzięki temu jest dużo lepszy do przenoszenia. Nowy format umożliwia w prosty sposób zmianę wielu elementów plików bez konieczności otwierania dokumentu przez aplikacje. Dzięki temu jeżeli będziemy chcieli zmienić np. logo firmy na wszystkich dokumentach firmowych będziemy mogli to zrobić 'masowo' zmieniając obrazki w plikach (archiwach).

Nowy Word  jest nastawiony na uproszczenie tworzenia profesjonalnych dokumentów. Wprowadzono kilka narzędzi ułatwiających to. Większość z nich opiera się na zasadzie gotowych do wykorzystania szablonów, do których mamy łatwy dostęp dzięki nowemu interfejsowi. Umożliwiają one miedzy innymi utworzenie strony tytułowej, nagłówka, numerów stron i innych dekoracji. Znacznie ułatwiony został dostęp do narzędzia odpowiedzialnego za wpisywanie wzorów matematycznych (Equation). Dodatkowo nowy UI upraszcza korzystanie z niego. Znajdują się tutaj najbardziej znane wzory wpisane jako szablony, aby przyspieszyć tworzenie dokumentu. Narzędzie tworzące wykresy też zostało przebudowane tak, żeby w pełni korzystać z zalet nowego wyglądu aplikacji. Nowością jest również narzędzie nazwane Smart Art. Pozwala ono w prosty sposób wstawić do swojego dokumentu rysunki idealnie nadające się np. na przedstawienie jakiejś hierarchii, struktury organizacyjnej, podziału obowiązków. Poza tym zaimplementowana jest ogromna ilość gotowych rysunków, ale także opcji pozwalających praktycznie samemu stworzyć własny rysunek. Także stare funkcje programu w obliczu nowego interfejsu zaczynają być bardziej przydatne. Są teraz łatwo dostępne i prostsze w obsłudze. Widać to szczególnie w przypadku ustawień strony (Page Layout), które aktualnie zmienia się bez żadnych trudności i chwili zastanowienia nad kolejnym krokiem. Problemem dla niektórych użytkowników może być przystosowanie się do ilości funkcji dostępnych naraz na ekranie. Początkowo można się gubić wśród ikon symbolizujących narzędzia, szczególnie tych, które nie mają podpisów. Potrzeba czasu żeby się przyzwyczaić, ale gdy już ten okres minie nie będziemy się chcieli przenosić z powrotem do starszej wersji programu.

Kolejną nową opcją wartą przyjrzeniu się jej jest widok pełnoekranowy (Full Screen Reading) uaktywniany po kliknięciu w przycisk znajdujący się w dolnej części okna. Przygotowany specjalnie do czytania gotowych dokumentów. Zostają zamknięte wstęgi i wszystkie opcje które są niepotrzebne przy czytaniu. Dokument zajmuje prawie całą powierzchnię ekranu monitora, przy czym mamy możliwość ustawienia m.in. ilości stron wyświetlanych jednocześnie, zmianę rozmiaru czcionki, czy dopisania fragmentu tekstu.

Samo wprowadzanie nowego tekstu praktycznie się nie zmieniło. Zostało udoskonalone jedynie autouzupełnianie tekstu. Aplikacja pomaga nam w szybkim wprowadzaniu nazw miesięcy, dni tygodnia i innych często używanych wyrazów. Ciekawostką w składniku pakietu jest opcja wyszukiwania znaczenia słów w Wikipedii. po najechaniu kursorem na dane słowo, które program ma w słowniku zostaje wyświetlona informacja o tym, że wystarczy wcisnąć klawisz [ctrl] i lewy przycisk myszy. Wtedy Word automatycznie połączy się z witryną i wyświetli znaczenie tego słowa. Może to się okazać przydatne szczególnie jeżeli czytamy dokument udostępniony w Internecie jako materiały pomocnicze do zajęć, albo inne, które nie są wynikiem naszej pracy a jedynie przeglądamy je. Niestety funkcja ta nie działała poprawnie na wszystkich systemach na których zainstalowałem nowy pakiet. Mam nadzieję że w wersji finalnej opcja ta zostanie poprawiona.

Jedynym ukrytym, niedostępnym wprost z ekranu menu jest Word Options zawierające zaawansowane opcje ustawień aplikacji. Jest to po prostu inaczej rozplanowane narzędzie konfiguracyjne znane z poprzednich wersji pakietu. To właśnie tam możemy między innymi dostosować wstęgi do własnych potrzeb. Ciekawostką jest podmenu Add-Ins, które pozwala nam na zarządzanie dodatkami do programu, które można doinstalowywać na zasadzie dodatkowych pakietów czy też pluginów. Można je tam konfigurować i uaktywniać.

Podsumowując nowa odsłona Worda oznaczona rokiem 2007 przynosi dużo zmian. Już same zmiany UI są na tyle znaczące i usprawniające, że warto chociażby spróbować popracować z nowym pakietem. Jest ono wielka zaletą aplikacji, potrafiącą znacznie usprawnić pracę, ale również z powodu jego innowacyjności i odmienności w stosunku do innych programów, ciężko jest się przestawić na równoczesne korzystanie z niego i innych aplikacji, które korzystają ze standardowego wyglądu, czyli większości opcji i narzędzi umieszczonych w paskach zadań u góry okna. Natomiast biorąc pod uwagę nowe funkcje i narzędzia to poza nowym typem plików zmiany są jedynie kosmetyczne. Czy nowy Word jest rewolucja? Można powiedzieć, że to jest ewolucja, przynosząca kilka ciekawych ułatwiających pracę rozwiązań. Czy warto się na niego przenieść? To zależy od wymagań. Uważam, że dla normalnego użytkownika, który z Worda korzysta sporadycznie przesiadka np z Office 2003 i nauka nowego interfejsu nie są dobrym pomysłem. Jednak dla ludzi często wykorzystujących pakiet biurowy do pracy nowa aplikacja bardzo usprawni komunikacje z pakietem.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło:

Polecamy również w kategorii Testy pakietu

Komentarze

 • janik 14:44 04.06.2006

  czy można ściaganąć za darmo microsoft word office 2007 beta

 • Kuba 14:47 04.06.2006

  Tak: http://www.centrumxp.pl/Office2007/

 • m010ch 15:56 04.06.2006

  "Sądzę jednak, że w wersji finalnej zostanie opcja ta [PDF] poprawiona" Niestety nie :( Adobe sprzeciwiło się tak latwemu zapisowi do PDF'a i nie będzie go w finalnej wersji Office 2007 :/ Jedna nadzieja w darmowej wtyczce, która łatwo zintegruje się z programem i zapewni tą samą funkcjonalność (http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&n=4128).

 • Kuba 17:19 04.06.2006

  Artykuł byl pisany, zanim MS podał to do wiadomośći

 • Co z tą rejestracją 22:43 04.06.2006

  Nie mogę zarejestrować tej bety. Powoduje to, że mam ograniczoną liczbę uruchomień programów. Czy coś robię źle, czy tak ma być?

 • Paweł 19:29 06.06.2006

  Sprawdz czy przypadkiem nie zablokowałes Worda na zaporze ogniowej

 • sebastian 12:07 17.06.2006

  czy istnieje jakies spolszczenie do pakietu office'a 2007? albo słownik jezyka polskiego do word'a?

 • Adam Stępień 12:49 17.06.2006

  @sebastian - nie, na razie nie. Pewnie do czasu kiedy nie pojawi się polska wersja tego produktu na wcześniej wspomniane udogodnienia nie ma co liczyć.

 • A.G. 18:46 18.06.2006

  Pobrałem offica z witryny MS zainstalowałem i poza szybkościąpracy(mam P4 2.6 HT, 512 MB) i makrami(koszmarnie się robią)pakiet jest super, dużo łatwiej mi się pracuje (a pisze i licze b. dużo)

 • yyy 12:46 19.06.2006

  Ten windows jest super

 • karol 21:59 07.07.2006

  jest spolszczenie do tego jakes

 • krytyk 17:52 09.07.2006

  nom, fajne... ....z wyglądu. Technicznie niczym sie prwie nie rózni od przprzedników

 • kasiA 15:56 05.08.2006

  CZY MOZNA SCIAGNAC ZA DARMO WORDA2007

 • staszekr 19:56 16.08.2006

  Witam Mam prośbe za chiny nie moge pobrac pliku Worda 7 beta 2 jak by ktoś podrzucil na muj e-mal byłbym wdzieczny oto muj adres staszekr@poczta.fm z góry wielkie dzienki Pozdrawiam ...

 • mistrz1212 16:22 25.08.2006

  a czy jest może jakieś spolszczenie do tej wersaji beta 2

 • zetde 22:10 05.09.2006

  mam nadzieje, że wersja finalna będzie bardziej rewolucyjna, bo tak to naprawde nie wareto sie przesiadać z 2003, no może poza excelem jak ktoś naprawdę duzo liczy

 • Adam Stępień 17:44 06.09.2006

  @mistrz1212 - nie ma.

 • Basia 12:34 14.09.2006

  Potrzebuje na gwałt pakietu microsoft office zwlaszcza worda power pointa jakiegokolwiek byleby dalo sie pisac prace czy jest mozliwosc darmowero ich sciagniecia jesli tak to gdzie????????????????

 • Romek 13:09 14.09.2006

  Czy dla Ciebie Basia słowo darmowe ściągniecie znaczy również legalne?? Darmowe ściągnięcie i legalne to tylko takie mozesz nabyc jak w przypadku Office 2007 czyli wersje testowe "beta" lub pelne wersje trialowe ograniczone czasowo np. 60 dni. link do trialowej wersji 60 dniowej Office 2003 w jez. ang. http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=713&t=6

 • Romek 13:18 14.09.2006

  Jesli interesuje Cie tylko Word 2003 to zajrzyj tu : http://www.pobieralnia.pl/plik-1247-word-2003.html

 • Żyleta 13:47 14.09.2006

  Wiecie co sciągnełem ofica 2003 i 2007 beta i nie mam nic po polsku i sie gubie. Pomoże mi ktoś?? Sciągnełem nawet MUI2003SP2-KB887616-Client-PLK i MUI2003SP2-KB887616-FullFile-PLK i nic mi to nie dało mam cos że zmieniam na polski ale to chyba cos innego. Kto mi pomoże?? Piszcie dokładnie bo nie jestem informatykiem i moge coś spieps.. moje gg 583610 i e-mail ginger109@wp.pl. Z góry wielkie dzięki. pozdrawiam

 • satorian 10:19 15.09.2006

  A ktoś może wie, jak te piękne paski narzędziowe przenieść z góry na bok, tak żeby nie zasłaniały dokumentu? Da się w ogóle?

 • EwEliNka:* 17:32 15.05.2007

  Mam do zrobienia prace na infe z power paintem i musze go zciągnac mam nadzieje ze mis ie uda na teraz...hehehehe PoZaDrOoOoOoOoOoOoOo......:* papapapapa Muahhhh:*:*...bussiiiaaaccckkiii........

 • bartek 17:46 19.05.2007

  jest bardzo rozbudowany jeśli chodzi o zawartość jest spoko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • MAtTi 10:23 20.05.2007

  Cześć !!! Czy wie ktoś czy można ściągnąć windows vista ultimate i skąd??? z kluczem oczywiście!!! Czekam na odpowiedzi!!!

 • ... 18:18 22.05.2007

  Czy jest spolszczenie do Microsoft Word 2007?

 • justine 17:18 23.05.2007

  ma ktos kod do microsoft word 2003??????? plissss.... piszcie na gg: 3991224 ;d

 • luki1528 16:35 24.05.2007

  Prawie niczym nie różni się od 2003. Chyba tylko interfejsem i wyglądem

 • basienka_maja 22:42 24.05.2007

  dalej nie ma spolszczenia???

 • Adam 11:29 28.05.2007

  Jak otworzyc plik docx jesli na komputerze nie mamy Word2007?

 • Adner 13:26 28.05.2007

  Wystarczy użyć pliku Microsoft Word Viewer 2007. Dostępny tu i tam w Internecie. Odpowiednio do prezentacji należy używać Microsoft PowerPoint Viewer 2007, a do arkuszy Microsoft Excel Viewer 2007. Umożliwiają te programy jedynie oglądanie, lecz nie edycję plików.

 • JAAA.... 15:59 03.06.2007

  WCALE NIE DARADY ŚCIĄGNĄC TEGO MICROSOFTA WORDA ZA DARMO,TYLKO TRZEBA GO KUPIĆ TAM PISZE,WIĘC CO KŁAMIE TAM NA POCZĄTKU TEN KUBA!!!! WIĘC PYTAM SIĘ WAS : Czy mozna ściągnąć za darmo tego Microsofta Worda ???? A jeśli tak to na jakiej stronie ..... ?!? .... Z góry dzięki.

 • zapłata 21:53 04.06.2007

  za spolszczenie jestem nawet gotowa zapłacić w naturze grabson1991@o2.pl poniewarz jest mi pilnie potyrzebne

 • natala0702 19:42 01.07.2007

  ja tam bardzo lubie wordy a szczegolnie word 2007 ktory jest SUPER!!!!!!

 • matliek 21:37 13.07.2007

  co to za program wogule nieda się go sciagnac

 • Agatka_ 13:19 20.08.2007

  Jak możan go ściągnąć za darmo na swój komputer??

 • luk 13:42 31.08.2007

  a ja mam pytanie, mam kilka stron pionowo i chcialem jedna zmienic na poziomo ale po zmianie wszystkie mi sie na poziomio zmieniaja a nie tylko ta co ja chce, co tu trzeba ustawic.

 • Magda 15:52 01.09.2007

  Jak można to pobrać??

 • scyzoryk@ 19:06 04.09.2007

  jak można ściągnąć worda 2007 za darmo

 • ewelina 20:03 04.09.2007

  tez chciałabym ściągnąć worda ale nie wiem jak??? jakby ktoś mógł pomóżcie: 266306

 • Anathema 22:26 04.09.2007

  Możecie sobie pobrać którąkolwiek z wersji testowych pakietu Office 2007 - tam odnajdziecie nowy program Word. Do pobrania stąd -> http://www.microsoft.com/poland/office/trial/default.mspx

 • Anathema 16:40 10.09.2007

  Mamy, ale nie damy ;> :P Tak na poważnie - ludzie - nikt za darmo kodu nie rozdaje - chcecie zobaczyć Office 2007 w działaniu? Przetestujcie z linka podanego powyżej.

 • kamilo 19:24 21.09.2007

  a jak go sciągnoąc???

 • marian 16:42 22.09.2007

  można za darmo??

 • edzia 17:03 27.09.2007

  ja tak bardzo chcialabym go sciągnąc ale ja nie wiemjak:)

 • xXx 19:38 30.09.2007

  da rade za darmo sciagnac i to nawet po polsku

 • Pasi w. 15:16 02.10.2007

  Nie moge ?ci?gn?? tego czego? jak kto? wie jak mo?zna to zrobi? to pasi9612@amorki.pl pliska niech mi ktos pomorze

 • wiola 18:02 03.10.2007

  jak sciagnac z neta za darmo?? bo nie wiem gdzie-napiszcie,prosze

 • Prosze 16:58 04.10.2007

  Mozecie mi na gg napisac jak mam to pobrać??NR,GG 357332.Będe bardzo widzieczna

 • Prosze 17:07 04.10.2007

  błagam napiszcie jak to sciagnac za darmo??? napiszcie na gg 357332

 • xXx 20:23 04.10.2007

  moj kumpel za darmo sciagnal z neta i ja wiem tesh jak

 • jan 18:06 06.10.2007

  Czy jest taki wordpad w ktorym mozna pisac skosnie? odpiszcie predko

 • ChochlikAro 18:28 17.10.2007

  xXx jak to można ściągnąc odp prędko

 • GWIAZDECZKA 02:53 18.10.2007

  BARDZO PROSZE KOGOS KOCHANEGO O POMOC Z ZNALEZIENIU I ZAINSTALOWANIU :)MOJ NUMER GG TO 9579051:)

 • JJ 14:48 18.10.2007

  Czy może mi ktoś powiedzieć, czy istnieje jakaś nakładka, dzięki której będzie można wrócić do interfejsu choćby z Worda 2003? Pracuję kilkanaście lat z tym edytorem, wykorzystuję mnóstwo jego możliwości, a to co jest w W"2007 podniosło mi adrenalinę maksymalnie - proste operacje zajmują mi znacznie więcej czasu. No i te wstążki - czyżby [k...] Microsoft wiedział lepiej, co mi się będzie podobać i czym wygodniej pracować? Pomóżcie!

 • DELICJA..... 17:00 22.10.2007

  TA STRONA JEST SUPER WCHODCIE NA NIĄ MUWIE WAM POZDROWIENIA OD ALI.J

 • Pomocy 19:09 22.10.2007

  z kond ściągnąć bez konbinowania ten Microsoft Word 2007 plis odp: muj nr gg to 578979

 • JGAb.i 20:07 24.10.2007

  napiszcie na gg:4237622 jak to pobrac. please!! bardzo pilne!!

 • Nessa 20:50 27.10.2007

  cóż pobrałam Offica 2oo7, ale nie jestem z niego zadowolona :/ wolałam 2oo3... obecnie go pilnie poszukuję. czy mógłby mi ktoś pomóc?

 • Nessa 20:53 27.10.2007

  wystarczy wejśc na http://dobreprogramy.pl i wyszukiwarce wpisać "microsoft office word 2007" ;P

 • xXx 20:40 30.10.2007

  mozna to sciagnac w 2 dni a jesli ktos posiada neostrade to w 1 dzien

 • CHYLSONPL12 18:53 31.10.2007

  TEN BETA NAWET NIEZŁY...PODOBA MI SIĘ ALE TROCHĘ ZA DUŻO BAJERÓW

 • Jacenty 15:15 04.11.2007

  ma ktoś linka,żeby pobracworda pod viste?z góry thx

 • Ciekawska .... 16:06 04.11.2007

  Mozna sciągnąc za darmo ?!!!!!!!!!??????????????!!!!!!!!!????????

 • 7783414 20:59 04.11.2007

  Za Nic niemoge znalezc zadnej stronki zeby zciągnac Microsoft word ... Pomocy !!!!!

 • Pomocy! 15:49 06.11.2007

  JAK SCIAGNAC ZA DARMO MS WORD 2007?????? Kto pomoze?? to moj adres poczty: anetaaa5@op.pl

 • DJ JANEK 18:22 08.11.2007

  po prostu zajebisty hehe

 • hiszpanka. 15:58 10.11.2007

  czy można ściągnąć jakiegokolwiek Worda mając przy tym Windows 98 ? jak tak, to gdzie?

 • Danio 11:45 18.11.2007

  skad mam wziac ten kod??!

 • Moniczka19942 14:11 22.11.2007

  jak sie go pobiera?

 • klaudia[12 lat] 14:31 23.11.2007

  jak ściągnąć worda?potrzebny mi do szkoły.

 • aga 17:24 25.11.2007

  potrzebuje worda 2003 jak mam go sciągnąć

 • olunia402 18:26 25.11.2007

  jak można ściągnąć worda 2007co jak tak to jak ????????????

 • Krzysiek 16:23 27.11.2007

  jak można ściągnąć wersję testową wodra 2007 , ponieważ nie mogę sciągnąć , a wyskakuje mi że już pobrałem (bzdura totalna).

 • max 20:00 30.11.2007

  no jak można to ściągnąć.co????????? pomocy

 • Karolina 13:22 05.12.2007

  Bardzo fajna rzecz ztego WORDA2007

 • matex 19:36 05.12.2007

  ja wiem jak sciagnac info na gg11284549

 • Justa 19:45 05.12.2007

  Jak można go sciagnac na swoj komputer?

 • kasia 11:49 06.12.2007

  tyle pytan a zadnych odpowiedzi...po co w ogóle to forum??? Stracilam kilka programów przez wirusa, i nikt nawet nie jest w stanie odpowiedziec na moje pytanie...Zalezy mi na wordzie 2003...Czy ktos moze mi pomóc? Moze ktos sie zlituje i mi pomoze,nie jestem informatykiem:/

 • kasia 11:49 06.12.2007

  mam dzis urodziny...Zróbcie mi taki malenki prezent;)

 • Martyna 12:17 09.12.2007

  pomocy!! potrzebuje microsofta worda calego...nie wiem jka mam go sciagnac nie moge znalezc stronki z ktorej moglabym go sciagnac...bardzo prosze pomozcie mi piszcie na moj numer gg 9924209...:0

 • Julita 13:46 09.12.2007

  Jak ściągnąć Microsoft Exel??

 • marta 19:07 10.12.2007

  jak sie go pobiera

 • Piotrek 21:57 16.12.2007

  Ludzie odpowiedzi na większość waszych pytań macie wyżej...wystarczy poświęcić 5 minut na przeglądnięcie co inni pisali a dowiedzie się co i skąd ściągnąć...

 • Darik:* 15:40 17.12.2007

  czy to w ogole mozna sciagnac jezeli tak to jak??

 • Carax 15:42 17.12.2007

  Ściągnjcie sobie bearshare 5.2.5 tam wpisujecie "ms office 2007 pl" wybieracie z listy jakąś ładną nazwe i pobieracie razem z kluczem i wszystkim

 • agula:) 08:17 21.12.2007

  siemka jejku pierwszy raz w szkole nie mamy wigilii :((((((( buziole:*) wesołych i spokojnych świąt:*)

 • Błażej 11:56 21.12.2007

  Skąd pobrać

 • Aga 16:47 25.12.2007

  Skąd pobrać!!!!!

 • Emila 11:14 30.12.2007

  czy można ściaganąć za darmo microsoft word office 2007 beta???

 • karolinaa 11:59 31.12.2007

  powiedzcie mi jak mam to pobrac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • pawelo313 14:37 02.01.2008

  JAK POBRAĆ??????????????????

 • polaczka3 16:32 02.01.2008

  pomocy!!mozna sciągnąć Microsoft Word 2007 za darmo i gdzie? piszcie 5431116 albo na forum

 • Ala 18:19 02.01.2008

  tez sie pytam jak sciagnąć worda... potrzebny mi jest! 2815843 - mój numer gg.

 • Kasiunia 21:52 04.01.2008

  właśnie ja też pilnie potrzebuję pomocy!kto wie jak ściągnąć worda? proszę pomóżcie będę wdzięczna mój gg 11919470

 • amanda 12:23 12.01.2008

  jak sciagnac nowego worda pomozcie plis piszcie na gg nawet jak bede nie dostepna 4712471

 • adam 17:35 14.01.2008

  ha takie kity ten program to kit

 • Madz . 22:24 14.01.2008

  Ej no ludzie . Czy na prawde nikt nie ma oryginalki ? Ja już od 4 dni non stop szukam i nic :(

 • woletta 07:30 17.01.2008

  no szkoda ,że nieidzie ściągnąć tego programu:(

 • Kinia 19:19 23.01.2008

  jak go sciągnąć za darmo

 • Kinia 19:22 23.01.2008

  Napiszcie do mnie na gg jak będziecie wiedzieć jak ściągnąć to za darmo prosze ;0

 • kinia 19:24 23.01.2008

  jeszcze raz to moje 5748643

 • anka 15:06 28.01.2008

  jak to ise sicaga kto mi pomoze albo da linka zebym mogła sobie po polsku Microsoft Word sciagnac czakam piszcie na moje gg 12253167

 • Kefir* 15:55 28.01.2008

  Hej, mam pytanko odnośnie Worda 2007 po polsku, ale wersji beta 1) czy jest to trial, którego należy usunąć po kilkunastu dniach, czy mogę z niego korzystać do woli? i jeżeli tak, to czy jest darmowa taka wersja? 2) jeżeli jest darmowa to musi być nieco uboższa, ale do jakiego stopnia? jeżeli zagląda tu jeszcze ktoś, kto się trochę zna na rzeczy, to prosiłbym o odpowiedź tutaj :) z góry dziękuję :D

 • GRZESIEK 17:34 29.01.2008

  JAK TO SIE POBIERA GDZIE JEST JAKI PLIK

 • michał 12:01 04.02.2008

  jak to pobrać??

 • aniaaa 13:08 04.02.2008

  jak moge pobrac worda 2007 mecze sie ju drugi dzien i gowno z tego wychodzi a jest mi bardzo potrzebny!!!!!!!! skoro jestescie tacy madrzy to dlaczego nie mozecie dac dokladnych inf w jaki sposob mozna go pobrac??????? !!!!!!!!!!!!!

 • majka 15:58 04.02.2008

  jak to pobrać

 • majka 16:00 04.02.2008

  czekam na odp moj mail lidka3@amorki.pl

 • <.).)> 15:35 06.02.2008

  kuba a jak napisz na numer gadu 7765151

 • pioter 15:05 08.02.2008

  kto ma to niech mi da ściągnąć worda 2007

 • pioter 15:06 08.02.2008

  kto ma to niech mi da ściągnąć worda 2007 i dajcie ściągnąć

 • Ewelinka 12:54 09.02.2008

  kurde... jak ściągnąć Microsoft Word?????????? :/ pomocy:*

 • hwdp 18:41 12.02.2008

  tyle za głupi program haha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • bartek 19:40 24.02.2008

  kto wie gdzie to sciongną ??????????????????????????

 • matek 22:19 06.03.2008

  plis napiście na moje GG jaki jest kod aktywujący do Microft Office 2003 moje gg-6938648

 • Nata 12:47 08.03.2008

  potrzebuje sciagnac darmowego microsoft word i power point pilna sprawa... prosze moj mail: natusiak@onet.eu

 • Magda 23:03 14.03.2008

  Hej. Mam pytanko: czy za darmo moge pobrać Misrosofta Worda i PowerPointa 2007??? Proszę o dopowiedź na moje gg 8766281. Miałam to już ale miałam wgrywanego nowego windowsa i nie wiem co się z tym stało. A mi jest potrzebne do sql

 • pinka 19:46 19.03.2008

  jak to pobrac ?? i czy da sie za darmo ?? jak tak to pisać na numer gg. 5730330 (i tylko żeby to było za darmo!!)

 • bartush5 22:00 19.03.2008

  oczywiscie do office 2007

 • naruto 12:04 21.03.2008

  Kto ma jakieś problemy lub pytania niech dzwoni na skypemój nr strazak116

 • beata 15:18 31.03.2008

  tutaj mozna sciagnac MICROSOFT WORD VIEWR 2003 : http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=95e24c87-8732-48d5-8689-ab826e7b8fdf&DisplayLang=pl

 • joasiax6@wp.pl 17:13 01.04.2008

  czy moge sciagnac za darmo microsoft word 2007 i jak to zrobic? odpiszcie na ten email lub na gg:13208296

 • joasiax6@wp.pl 17:14 01.04.2008

  prosze odpiszcie

 • owcccd 16:31 02.04.2008

  ale fajnie

 • alexias 18:54 03.04.2008

  jak sciagnac ten program po ja nie moge pouzcie!!

 • ola 16:25 22.04.2008

  gdzie mozna ściągnąć microsoft word za darmo,mogę prosić o stronke:))

 • monika 21:15 26.04.2008

  jak można ściągnąćto

 • sandra16 14:58 28.04.2008

  gdzie moge sciagnac microsoft word prosze o strone tego czekam :):):)

 • AsiuNia 18:34 04.05.2008

  Całkiem niezły, ale ja chce go ściągnąć! Plis powiedzcie jak i gdzie

 • lila 14:00 10.05.2008

  jak mozna sciągnądz tego word-a pomózcie.

 • ania 14:02 10.05.2008

  jak moge sciągnąc tego word-a za darmo plis pomózcie :)

 • Mateusz 10:07 13.05.2008

  czesc nie mogę znaleść kluczu do programu Office Word 2007 jak ktos ma to niech napisze na e-mail: mateusz20@poczta.onet.pl

 • daniel 13:19 13.05.2008

  mam małe pytanko kto wie jak go pobrać za darmo piście na gg(13787184)

 • Daniel K. 14:17 14.05.2008

  60-dniową wersję Enterprise pakietu Office 2007 pobrać można tutaj: http://pcxp.pl/Pliki.aspx?PlikID=5073

 • @@@@@@@@ 16:49 14.05.2008

  ten program jest super moja koleżanka go ma. Ale czy na internecie jest on do ściągnięcia???? czekam na odp od kogoś

 • Daniel K. 05:42 15.05.2008

  @@@@@@@@, spójrz na wcześniejszą wypowiedź ;-)

 • Ola 20:03 27.05.2008

  Taak...nie umecie czytać dzieci naprawde .! Ma wypowiedż nad sobą a sie pyta...:)

 • kasia 19:59 30.05.2008

  Małe pytanko jak to ściągnąć????!!!

 • Ciri 17:52 05.06.2008

  Droga Kasiu, zauważ, że większość komentarzy powyżej zawiera to samo pytanie i ODPOWIEDZI DO NIEGO. Ludzie, CZYTAJCIE! Trochę rozumu! PS: A wy zdajecie sobie sprawę, że wszystkie inne wersje poza testową są nielegalne? Myślę, że większość z was byłoby stać na program oryginalny, zakupiony w normalnym sklepie. Teraz ceny nie przekraczają 200 zł. To tyle.

 • ali34 16:00 19.06.2008

  jak to ściągnac???????????

 • Marta 13:56 08.07.2008

  Potrzebuję info jak i gdzie pobrać word 2007. Jakby jakis informatyk chcial to porsze niech sie odezwie bo mam kilka pytan. 52 43 916 martha98@wp.pl

 • koleś 09:28 13.07.2008

  cześć jesli masz problem z programem mikrosoft word lub go nie masz zgłoś sie do sklepu z komputerami tam na pewno go dostaniesz

 • kristi 18:47 15.07.2008

  ..ja pobrałam ten program Word Viewer 2003 no i jak go włacze to nie moge nic pisac! ..cos tam czeba ustawic??? pomóżcie!!

 • kristi 23:43 16.07.2008

  no niech ktos sie polituje i mi pomoze z tym Word Viewer 2003 ...prosze :)

 • wera 16:43 18.09.2008

  <p>Ten program mozna sciągnąć z wirusem??[img]../tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-undecided.gif[/img]</p> <p> </p> <p> </p>

 • ja... 21:04 19.09.2008

  ej gdzie moge sciągnąć microsoft wold 2003 lub 2007 z a darmo!!!!!!

 • Daria 15:46 22.09.2008

  jak pobrać

 • KungFuPaula...Xd 10:28 24.09.2008

  <p>jak sciagnac microsoft worda??? i skad???:)</p>

 • zez 11:21 01.10.2008

  za darmo umarło

 • zwola94 14:08 04.10.2008

  ja nie moge .ciagle te same pytania......ale na jedno nikt nie odpowiedzial (kod aktywacyjny);/ jakby ktos mial to piszcie na gg 10288172 PS. wiem ze i tak nikt nie odpisze, ale niech bedzie ze probowalam....

 • zwola94 14:12 04.10.2008

  wszyscy sie tylko pytacie jak pobrac, a moze najpierw wypadaloby pomyslec o tym ze do instalacji na kompie potrzebny jest rowniez kod, ktorego nikt wam za darmo nie da.......

 • milka 20:04 08.10.2008

  <p>jak ściągnąc ten program i czy można zadarmo??[img]../tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-cry.gif[/img]</p>

 • ania 13:52 12.10.2008

  boze ludzie nie mam sily do tego

 • ewelina:-) 15:24 13.10.2008

  Witam Mam prośbe za chiny nie moge pobrac pliku Worda 7 beta 2 jak by ktoś podrzucil na mój e-mal byłbym wdzieczny oto muj adres ewelina01_19@o2.pl z góry wielkie dzienki Pozdrawiam ...

 • Pono 17:04 19.10.2008

  co za cholerna tandeta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • helenka 09:47 25.10.2008

  <p>[b]jak mam to sciagnac?[/b][img]../tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-yell.gif[/img]</p>

 • lidi 23:11 25.10.2008

  pomocy?????? potrzeboje worda gdzie znalesc ;)

 • james 10:20 31.10.2008

  mam sprawe posiadam worda ruskiego jak wgrac polski jezyk nic nie kumam z tych liter ruskich kto pomorze??

 • hgdfhd 23:23 04.11.2008

  <p>hehehe macie problemy. zainstalujcie jakis program do sciagania wpiszcie w search mo07 pl i co za problem? druga sprawa czy to legalne ;D</p>

 • kacia 19:22 05.11.2008

  <p>czy można ściągnąć za darmo "microsoft word 2003"??[img]../tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-undecided.gif[/img]</p>

 • edek 12:22 09.11.2008

  <p>co to ma  byc? [img]../tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-tongue-out.gif[/img]</p>

 • nika. 21:47 18.11.2008

  Za darmo rzecz jasna

 • Cyngiel 12:59 22.11.2008

  <p>Dlaczemu nie można go ściągnąc!!!!p</p>

 • kasia 19:06 26.11.2008

  Tak: http://www.centrumxp.pl/Office2007 ale na tej stronie nie da sie sciagnac . moze znacie inne prosze napiscie mi

 • Agaa 20:34 04.12.2008

  Jak go ściągnąć.. ??

 • lukasz 18:15 07.12.2008

  i co to ma byc jakis glupie ... lepszy word 2009

 • helka 20:14 12.12.2008

  <p> nie ma worda nigdzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!</p>

 • kogut 15:30 03.01.2009

  zel niema gdzie go znalez

 • LastBejbe 17:58 12.01.2009

  <p>lol nie moge go sciągnać. ;dd Buuśki. ;** xdd [img]../tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-kiss.gif[/img]</p>

 • Makaay 10:11 17.01.2009

  <p>jak to pobrać??</p>

 • Aneta 16:21 21.01.2009

  <p>jak ściągnąc ten program???? pomocy???[img]../tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-undecided.gif[/img] jet to za darmo???????</p> <p>czekam</p> <p> </p>

 • ewelina 15:06 31.01.2009

  <p>może ktoś wie dlaczego nie mogę pisać nic w wordzie? jeśli zna ktoś odpowiedż to proszę o przesłanie na adres ewelinka23112311@wp.pl. z góry dziękuje</p>

 • jkllkjlhkljk 09:32 07.02.2009

  jak ściągnąć microsowt word 2007...?powiedzcie mije gg to :-(

 • wez gadaj po polsku 13:49 10.02.2009

  <p>naucz sie ortografii !!!!!!!!!!!!!!!!!!![img]../tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-yell.gif[/img]</p> <p> </p>

 • batkurczak 15:44 22.02.2009

  <p>ściągnełem sobie worda 2007 ale nie mogę zmienić języka pomocy!</p>

 • Rikki 16:15 22.02.2009

  <p>gdzie mofge sciagniac worda office 2007[img]../tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-smile.gif[/img]</p>

 • Krylo 16:40 05.03.2009

  <p>Tego Worda mozna przecież po prostu kupić :P</p>

 • Jarek 16:41 05.03.2009

  <p>Ja mam oryginalnego i jest git, mam tylko pytanie:  Jak zmienic kolor Worda na czarny.</p>

 • Agu 17:53 11.03.2009

  <p>gdzie można pobrać ten program ?? [img]../tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-wink.gif[/img]</p>

 • karol 08:59 22.03.2009

  jak pobrac worda :(

 • Daniel K. 10:50 22.03.2009

  <p>[url=http://pcxp.pl/kategorie.aspx?id=193]http://pcxp.pl/kategorie.aspx?id=193[/url] - do pobrania dostępne są 4 wersje pakietu MS Office, które po uzyskaniu testowego klucza używać można przez okres 60 dni. W każdej z nich znaleźć można m.in. Worda, o którego [b]Karolu[/b] pytałeś.</p>

 • martki 15:19 23.03.2009

  <p>a jak to ściągnąć[img]../tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-yell.gif[/img]</p>

 • Nieznajoma 19:36 23.03.2009

  <p>jak to się sciaga[img]../tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-cool.gif[/img]</p>

 • Kuba 20:18 23.03.2009

  <p>ma ktoś spolszczenie do microsoft word 2007? jak tak to piszcie na gg 9063892 pls bd wdzieczny</p>

 • Michał gg 1322327 16:36 25.03.2009

  <p>jak to ściągnąć!!!!!!!!???</p>

 • Aldona:):) 14:59 26.03.2009

  ja właśnie sobie ściągłam i działa mi poprostu super nie wiedziałam że taki program moze tak dobrze działać............ dzieki pozdrowionka

 • Jola 15:00 26.03.2009

  jak pobrać dobrego worda?????? jeśli ktoś wiem niesz pisze na mój e-mail j.ola@op.pl dzieki :):):)

 • damian 20:44 26.03.2009

  jak to ściągnąć???????

 • sylona pi........ 15:02 21.04.2009

  <p>bądz mądry i to ściągnij</p>

 • kamila 14:44 28.04.2009

  <p>jak morzna to sciagnac na komputer</p> <p>[img]../tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-smile.gif[/img]</p> <p> </p>

 • anutkas 00:34 02.05.2009

  <p>Czy mozna do Worda ( mam kupionego) sciagnac jakos slownik j.polskiego, zeby mozliwa byla korekcja tekstu - przede wszystkim automatyczne wprowadzanie polskich znakow ( mam wersje szwedzka i nie ma tam takiej opcji w odniesieniu do polskiego) ???</p>

 • Krystian 17:41 09.06.2009

  <p>Fajne funkcje . Tylko jak to pobrać[img]../tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-wink.gif[/img]</p>

 • GAL ANONIM 16:30 10.09.2009

  No właśnie jakt pobrać

 • nika 13:07 03.12.2009

  jak to sciągnać[img]../tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-smile.gif[/img]

 • dsd 22:01 09.12.2009

  JAk to można pobrać??? Proszę o szybka odpowiedź!!!

 • mok 14:19 15.12.2009

  prosze powiedzcie jak to sie sciaga[img]../tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-kiss.gif[/img]

 • Natulla 14:53 20.12.2009

  super program.Na nim zrobiłam dużo kartek świątecznych :)  

 • xxx 18:31 21.12.2009

  gdzie to ŚCIĄGNĄC ?????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • wera 14:33 28.12.2009

  [img]../tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-kiss.gif[/img]jak to sie ściąga natulla

 • Kinga 18:13 28.12.2009

  czesc nie moge nic napisac w wordzie . Cos sie stało . Nawet na paskach zadan nic zroibc nie idzie pomocy to jest moje gg18064356

 • ilona 15:49 31.12.2009

  Jak pobrac  to

 • kolega 19:12 17.02.2010

  Kinga skonczyła ci sie licencja i word przeszedl w tryb offline mozesz otwierac w nim dokumenty ale nie mozesz ich edytowac

 • przemko 13:25 18.02.2010

  expressivo ma integracje z word 2007

 • Magda 18:55 18.02.2010

  jak można ściągnąć microsoft word 1007 za darmo na okres 60 dni

 • xxxxx 15:35 26.02.2010

  jak to sciagnąć ??? POMOCY !!

 • niunius1977 17:24 27.02.2010

  niemoge odinstalowac wersji testowej ani nainstalowac orginalu ktury zakupiłem prosze o pomoc [img]../tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-cry.gif[/img]

 • HELP 20:17 23.04.2010

  jak ja  mam ściągnąć tego worda 2007 bo jest mi pilnie potrzebny na infe w sumie to do następnego piątu POMOCYYYYYYYYYYYYYYYYYY

 • Justyna 15:19 02.06.2010

  jak to ściągnąć na 60 dni bez płatnie proesze ważne na dzisiaj ...:) :((

 • anna 20:50 02.09.2011

  napiszcie proszę dlaczego po ściągnięciu i zainstalowaniu worda 2007 nic nie moge napisać w tym programie anna28121985@wp.pl

 • Anna Jaworska 18:41 05.06.2013

  jak to ściągnąć ;(

Skomentuj

Autor