Test Microsoft Power Point 2007 beta 2

Test Microsoft Power Point 2007 beta 2

 Paweł Zieja
Paweł Zieja
00:00
25.06.2006
99 komentarzy
102900 wyświetleń

Nowa wersja pakietu biurowego Microsoft Office pojawić się ma w październiku bieżącego roku. Na dzień dzisiejszy możemy cieszyć się jedynie najnowszą wersją beta, która ukazała się 23 maja 2006r.

Postarajmy się pokrótce przyjrzeć zmianom jakie zostały dokonane w popularnym programie do tworzenia prezentacji multimedialnych - Power Poincie. Potentaci z Redmond obdarzają nas całkowicie nowym i zaskakującym interfejsem. Osobiście byłem pod wrażeniem, pierwszy raz otwierając nową aplikacje. Pakiet Office zawsze był "przyjemny dla oka", jednak tym razem programiści Microsoftu stworzyli naprawdę niesamowite i przyjemne wizualnie środowisko pracy.

Zacznijmy od interfejsu, który został znacząco przebudowany. Już nie będzie klasycznego menu z rozwijanymi paskami, gdzie można było się pogubić w nadmiarze występujących tam opcji. Zostało ono zastąpione wstęgami - podzielonymi na kilka podstawowych kategorii - po naciśnięciu, których na pasku znajdującym się poniżej nich wyświetlają się najczęściej używane funkcje. Na początku trochę trudno połapać się w nowym środowisku, jednak kilka godzin pracy wystarcza aby przyzwyczaić się do niego, gdyż jest zdecydowanie bardziej intuicyjny od poprzedniego układu. Zakładki są podzielone na następujące kategorie: zakładka domowa (Home), w której głównie znajdziemy podstawowe opcje formatowania tekstu (wyrównywania, wypunktowania, zmiany czcionki, itp). Następną z nich jest bardzo użyteczna zakładka Wstaw (Insert), dzięki której możliwe jest umieszczanie w dokumencie praktycznie każdego elementu slajdu:  od gotowych autokształtów - poprzez tabele, obrazy, wykresy - aż do plików dźwiękowych oraz filmów. Kolejną wstęgą jest Projektowanie (Design), za jej pomocą bez problemu stworzymy tło dla naszej prezentacji, ustawimy odpowiednie czcionki, kolory, wyrównanie dla obiektów, itp. Uzyskać to możemy dzięki gotowym schematom, jak również sami projektując "szatę graficzną" przy użyciu wygodnych do tego celu narzędzi. Animacje (Animations) - wstęga chyba bardzo dobrze znana, służy do ustawienia odpowiednich przejść między slajdami, jak również wejść i wyjść poszczególnych elementów dokumentu. Dzięki tym opcjom sprawiamy, że prezentacja "ożyje". Kolejna zakładka Pokaz Slajdów (Slide Show), pozwala ustawić plan prezentacji poprzez zmianę czasów przejść poszczególnych slajdów, nagranie narracji, ustawienie rozdzielczości, itp. W zakładce Przegląd (Review), mamy możliwość dodawania komentarzy, sprawdzania pisowni, itp. I wreszcie ostatnią z podstawowych wstęg jest Widok (View), możemy tu ustawić różne rodzaje podglądów dokumentu, w zależności od tego co chcemy w danej chwili robić. Oprócz tych omówionych powyżej zakładek istnieją jeszcze inne, skojarzone z poszczególnymi elementami prezentacji (tabela, obraz, tekst, autokształt, itp.) Postarajmy się im bliżej przyjrzeć. Zacznijmy od tekstu, po wprowadzeniu go i zaznaczeniu pojawia się nam nowa zakładka Format. Służy ona do nadania przyjemnego i zaskakującego wyglądu wszystkim obiektom, które się w naszym dokumencie znajdą. A uzyskać to możemy dzięki narzędziom służącym do nadania wypełnienia i obramowania pola tekstowego, zastosowaniu schematów WordArt, oraz nadanie efektów kształtu (Shape Effects) takich jak: cień, odbicie lustrzane, miękkie krawędzie, skośne ścięcia oraz ostatni i chyba najciekawszy to nadanie obiektom wyglądu 3-D. Wszystkie te opcje możemy stosować osobno dla pola tekstowego, oraz osobno dla samego tekstu, co w połączeniu może wyglądać naprawdę bardzo ciekawie.

Skoro mamy już tytuł, to możemy przyglądać się kolejnym funkcjom. Na ekranie widzimy puste "ciało" slajdu. Na środku mamy możliwość wyboru jednego z spośród sześciu obiektów (tabela, wykres, obraz z ClipArt, obraz z pliku, obiekt ze SmartArt, oraz plik wideo). Zacznijmy od tabeli, po jej wybraniu od razu pojawiają się nam dwie zakładki - Projekt (Design) oraz Układ Graficzny (Layout) - zgrupowane razem i nazwane Narzędzia Tabeli (Table Tools). Znajdują się tam opcje do kolorowania tabeli na różne sposoby (gotowe schematy), dodawania, usuwania oraz formatowania komórek i wiele innych przydatnych funkcji.

Przejdźmy dalej, otóż zamiast tabeli wybieramy wykres. Pojawia się nam okno wyboru odpowiedniego typu wykresu i po zaznaczeniu nas interesującego automatycznie otwiera się Microsoft Excel 2007, który generuje przykładowe wartości i wstawia wykres do prezentacji. Ekran monitora zostaje podzielony na dwie części, gdzie po jednej stronie mamy widok naszej prezentacji, a po drugiej dokument Excela. Tym razem do Narzędzi Wykresu (Chart Tools) przyporządkowane zostały aż trzy zakładki, a mianowicie Projekt (Design), Układ Graficzny (Layout) oraz Format, przy czym ta ostania zakładka spełnia takie same funkcje jak wcześniej wspomniane, natomiast dwie pierwsze mają indywidualne opcje przeznaczone właśnie do dostosowania wykresów. Przy wstawianiu rysunków (nie ma znaczenia czy z ClipArt czy z pliku) pojawia się nam taka sama zakładka Format dla Narzędzi Obrazu (Picture Tools). Jej głównym atutem są gotowe schematy stylów obrazów. Przedostatnią zasługującą na uwagę formą wstawianego obiektu jest SmartArt. Rzadko kto pamięta tego typu obiekt z poprzednich wersji Offica, a to dlatego, że obiektów tych było mało i były one stosunkowo nieatrakcyjne wizualnie. W PowerPoincie 2007 to się zmieniło: nabrały one kolorów, i będą jednymi z częściej używanych obiektów przy tworzeniu prezentacji. I chociaż jest ich dużo to dodatkowe Narzędzia SmartArt (SmartArt Tools) - które zawierają pod sobą dwie kolejne zakładki Format (identyczna jak omawiane wcześniej) oraz Projekt (Design) - pozwolą nam wielokrotnie używać tych samych obiektów, za każdym razem nadając im odmiennego wyglądu.

Przyjrzyjmy się teraz procesowi wstawiania plików filmowych, gdzie pojawia się nam już ostatnia indywidualna zakładka a mianowicie Opcje (Options) oraz już dobrze nam znana zakładka Format. Pozwolą nam one zastosować do klipu filmowego efekty, które uczynią go bardzo atrakcyjnym wizualnie.
Dostęp do wielu opcji dla każdego obiektu otrzymujemy również po naciśnięciu na niego prawym klawiszem myszy i wybierając opcję Format Shape, jednak w oknie tych właściwości będziemy musieli sami dostosować wszelkie interesujące nas parametry.

Przeniesienie wszelkich możliwych opcji do zakładek powiększyło obszar roboczy, poprzez zwolnienie miejsca z prawej strony, gdzie zawsze widniało okno z dodatkowymi możliwościami. Poczynienie tych kroków pozwoliło również na zwiększenie przejrzystości podglądu slajdów z lewej strony interfejsu. Slajdy te są teraz większe, dzięki czemu łatwiej jest operować nimi. Również w bardzo widoczny sposób są podświetlane aktualnie wyświetlane slajdy.

Spójrzmy jeszcze raz na główne okno programu. W lewym górnym roku widnieje logo Microsoft Office, po którego kliknięciu otwierają nam się opcje związane z zapisywaniem, otwieraniem, drukowaniem, publikowaniem oraz tworzeniem nowego dokumentu. Po prawej stronie tego loga widnieją opcje: Zapisz (Save), Poprzedni (Undo), Następny (Redo) oraz Drukuj (Print). W tym menu możemy również dostosować zaawansowane opcje aplikacji klikając na przycisk PowerPoint Options. Zwrócimy również uwagę, że mamy do wyboru nowy typ zapisu plików jakim jest .pptx oraz możliwość zachowania aplikacji w formacie PDF. Niestety ostatni z wymienionych nie zostanie zaimplementowany w finalnej wersji programu. Okazało się bowiem, że twórca formatu nie zgodził się na tak łatwy eksport dokumentów do tego popularnego w Internecie dokumentu.

W pierwszej chwili wydawało mi się, że  PowerPoint zmienił się jedynie wizualne, jednak zagłębiając się w tworzenie prezentacji zauważyłem mnogość oferowanych przez ten program opcji, które przyczyniły się do wysokiego poziomu stworzonej przeze mnie prezentacji. Pamiętajmy jednak, że jest to dopiero wersja beta aplikacji. Zastanawiające jest o co jeszcze może być wzbogacony ten najpopularniejszy program do tworzenia multimedialnych prezentacji, skoro już teraz ilość i jakość zastosowanych tu efektów oraz narzędzi jest zaskakująco wysoka. Również stabilność programu jak na tą wersję jest bardzo dobra, osobiście nie spotkałem się z jakimikolwiek błędami. Jedyne co może zmartwić, to wymagania sprzętowe. Przy normalnej pracy, bez stosowania bardziej wyrafinowanych efektów, działa on doskonale na procesorze około 1,5 GHz oraz z 256 MB RAM'u. Jednak chcąc stosować wszystkie omówione tutaj narzędzia bez obawy o płynną pracę komputera, należałoby się zaopatrzyć w procesor o częstotliwości ponad 2 GHz i około 1GB pamięci RAM. Na aplikacji można już pracować jednak poczekajmy na finalną wersję, która ma się pojawić na początku przyszłego roku. Mam nadzieję, że ucieszy mnie ona jeszcze bardziej niż produkt który już wyszedł, chociaż nie ukrywam, iż ta wersja wzbudziła we mnie bardzo dużą sympatię. Praca z PowerPointem 2007 jest naprawdę bardzo przyjemna, o czym - mam nadzieję - sami się już przekonacie.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło:

Polecamy również w kategorii Testy pakietu

Komentarze

 • mat19 10:16 25.06.2006

  Program PowerPoint07 jest dziwny~~~~~~~~~~~~~~~~~~~?

 • m010ch 12:42 25.06.2006

  Komentarze w tym portalu wymiatają ;) Do opisu wdarł się mały błąd: "mamy do wyboru nowy typ zapisu plików jakim jest .docx" - chodzi chyba raczej o .pptx (prezentacja) i .ppsx (pokaz) - co nie? :)

 • Paweł Wujczyk 11:23 29.06.2006

  Zgadza się.<br>Poprawione<br>

 • kasia 10:08 09.09.2006

  witam, skad moge pobrac Worda?

 • 004milena 16:56 14.05.2007

  cześć jak ja mogę pobrać worda

 • Robo 13:10 20.06.2007

  Moim zdaniem ten program jest super... Ma wiele opcji obróbki grafiki (również tej 3D) Polecam!

 • coś 16:32 23.10.2007

  moze byc

 • gt 14:38 01.11.2007

  jak mam pobrac power pointa

 • mona 22:51 03.11.2007

  skąd mogę ściągnąć gotowca jak się robi prezentację powerpoincie ?muszę mieć na jutro.

 • petro 14:12 08.11.2007

  a jak można ściągnąć za darmo powerpoint co

 • Paula 17:57 15.11.2007

  Czesc wszystkim moze ktos mi powiedziec jak moge sciagnac ms poewrpoint????? pliiiiis mój numer gg to 7521214 pls o cynk.

 • Patrycja 19:33 24.11.2007

  jak mogę ściągnąć power point taki lub inny to bez różnicy. Bardzo proszę o kontakt na e-maila (chomiczka09@buziaczek.pl) lub gg(1214231). Z góry dzięki:)

 • Pati 19:01 02.12.2007

  Bardzo potrzebuje programPower Point :( bardzo :(( próbowałam ściągnąc ale Qrcze nie potrafie.. bo zawsze mi coś wyskoczy ;( :( prosze niech ktoś mi pomoze.. moje gg 467484 ...

 • Grzyb 14:04 03.12.2007

  Bardzo fajny program.Ma możliwość wklejania obrazów/zdjęć.Mam go w szkole.Szkoła Podstawowa nr 25 w Sosnowcu

 • monika 20:15 05.12.2007

  jak mogę ściągnąć power pointa za darmo

 • ZIOMEK 10:05 08.12.2007

  MOZE MI KTOS PODAC STRONKEZ PROGRAMEM DO SCIAGNIECIA POWER POINT 2003

 • ziomalka 16:00 08.12.2007

  HELP!!1 JAK SIE SCIAGA POWER POINTA MOJE GG 3298306

 • Patrycja 12:20 09.12.2007

  Jak moge ściągnoc Power Projec. ????????????

 • laska 13:21 12.12.2007

  skad moge to sciagnac? ;/

 • PaulaaKP 09:17 15.12.2007

  jak mam ściągnąć power pointa??

 • żelek 08:27 16.12.2007

  ale macie problemy sciagnac power pointa mozna na stronie www.plemiona.pl :):):) haahahahahaha

 • alex 19:01 04.01.2008

  jak ściągnąć i skąd powerpointa ? Plis pilnie potrzebne

 • bartezz 17:11 05.01.2008

  jak ściągnąć power pointa i skąd

 • ja 14:51 08.01.2008

  jak ja mam tego power pointa pobrac???? coooooo? powie mi ktos? to pilne

 • nika011 17:18 30.01.2008

  on jest super mam go w szkole

 • jojo 19:44 07.02.2008

  niewiem jak pobrać powerpointa musze go miec potrzebny mi .... :(:(:(:(:(

 • Asia_3000 16:19 09.02.2008

  Jak ja mam ściągnąć Power Pointa za darmo????Muszę go mieć,bo inaczej mnie oskalpują.Mój nr. gg 10267001 ,pomocy...

 • Damian 17:09 13.02.2008

  niewiem jak go śćiągnąć pomocy

 • karciaa 08:28 15.02.2008

  świetny program. banalna obsluga a efekty powalajace.

 • miiiijjjika 09:39 20.02.2008

  powala na rowne nogi ten program pomogl mi zdobyc 6 z informatyki

 • milusia 09:44 20.02.2008

  proszę pomoz mi sciagnac power paina bo jest mi bardzo , bardzo potrzebny ale bardzo bym chciala sciagnac go za darmo ............proszeeeee................

 • Mateusz 16:29 23.02.2008

  dajcie link albo cos bo mam zad z inormy i grozi mi pala

 • sabina 18:24 28.02.2008

  ej ja musze mieć power pointa niech ktoś mi powie jak go ściagnąc bo ja nie wiem prosze was mój numer gg to 12294124 prosze napiszcie bardzo mi potrzebne.....:):(

 • goha 21:40 29.02.2008

  ten program jest interesujacy,po prostu moze sie przydac.

 • gośka 21:46 29.02.2008

  prosze was pomozcie mi bardzo pilnie potrzebuje program power point niech ktos mi powie jak go sciagnac pomocy to jest moj numer gg 11115373 czekam do jutra do godziny 16:00 bardzo pilne napiszcie mi to prosze

 • paulina 15:23 12.03.2008

  ja chciała bym mieć tem program ale niewiem jak go sciągnąc czy ktoś wie pomocy

 • mati 08:57 16.03.2008

  dawac mi link do powera pointa

 • mati 09:32 16.03.2008

  http://download.chip.eu/pl/download_pl_88398.html tu mozna pobrac power pointa bardzo prosze

 • andzia94 12:50 21.03.2008

  to jest za darmo ;-)

 • kak 17:10 24.03.2008

  zarombisty ten power point chcialabym go za darmo sciagnac ale nie wiem jak......:(

 • Hej 19:42 08.04.2008

  Jak ja mam to coś pobrać ja nie wiem jak piska napiszcie mi

 • rogalinho 13:08 11.04.2008

  ej mam sprawe dajcie mi jakas stronke z power pointem do sciagniecia bo jak sciagam to wyskakuje jakis blad :blad krytyczny co mam robic rzeby normalnie sie zainstalowalo

 • rogalinho 13:09 11.04.2008

  pls odpiszcie bo to na czwartek jest na power pointa na histe pls

 • rogALINHO 13:13 11.04.2008

  EJ ZIOMKI TEN KOLES CO PODAL TA STRONKE TO ONA JEST ZLA BO TO JEST VIEVER POWER POINT

 • Natalka*** 00:21 13.04.2008

  Jak mam to coś pobrać ??? Jest mi podszebne jak ktoś bedzie wiedział to niech napisze na .......... natka-killer@o2.pl Proszę !!!!!!!

 • ... 14:14 23.04.2008

  jak pobrac powerpoint ?

 • Kada 20:29 24.04.2008

  Hej napiszcie mi jak tem program mozna sściągnąc albo ma jakiej stronie plis..........Potrzebne jest mi do szkoły...........

 • SsSs 14:59 30.04.2008

  kto mi poda stroneczke power pointa?plosee... pilne strasznie

 • sylwia 16:40 05.05.2008

  cześc wszystkim . jak mam pobrac powerpoint ? jak ktoś wie to prosze napiszcie do mie na gg 13645821 lub na mejla sylwia050395@o2.pl . prosze oszybką odpowiedż bo mi to potrzebne jest do szkoły.

 • Marta 19:16 09.05.2008

  pomóżcie mi!! jak pobrac pawer point? jak ktoś wie to niech mi napisze na gg 11176733

 • g.bb 18:33 16.05.2008

  jak to sie pobiera

 • Daniel K. 22:20 18.05.2008

  60-dniową wersję Enterprise pakietu Office 2007 pobrać można tutaj: http://pcxp.pl/Pliki.aspx?PlikID=5073

 • wilama 20:35 22.05.2008

  jak ten prrogram ściągnąć?????? odp

 • Daniel K. 11:19 23.05.2008

  @wilama, http://pcxp.pl/Pliki.aspx?PlikID=5073

 • Michal 19:47 31.05.2008

  jak zapisac prezentacje w formacie PPS w PowerP 07 ? bo nie moge tam znalezc ZAPISZ JAKO ? jesli ktos wie to niech napisze cala sciezke :) z gory dzieki :)

 • xxkasiaxx 14:14 04.06.2008

  jak mam to pobrać???????????????

 • Łuki 12:41 20.06.2008

  też niewiem jak to pobrać!!???????

 • Lucastor 18:40 24.06.2008

  Da się to w ogóle pobrać?! Według mnie raczej nie. Ale jak ktoś wie to niech pisze.

 • Sylwia 18:42 08.09.2008

  <p>Jak sie to pobiera...?</p>

 • krystek12 17:34 15.09.2008

  hey ludzie to da soie pobrac tu bezplatnie bo tak nadziubdziane tymi literkami ze ja nic przeczytac niemoge jak chcesz pobrac na bezplatnie, wasciciela prosze szczegolnie a jak nie to laski bez.............

 • krystek97 14:43 20.09.2008

  ssssssssssssssssss-uuuuuuuuuuuuuuu-pppppppppppppp-eeeeeeeeeeeeeeeeeee-rrrrrrrrrrrrrrrrrrr

 • misa 19:49 04.10.2008

  <p>[u][i][b]potrzebne mi to jest a niewiem jak to ściongnąć[/b][/i][/u]</p> <p>[img]../tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-cry.gif[/img]</p>

 • raf 16:40 07.10.2008

  jak to ściągnąć \

 • Dżel 13:48 10.10.2008

  <p>Jak to Sciągnąć :( :(</p>

 • pati 14:04 11.10.2008

  jak to mozna sciagnac

 • mateusz 20:07 21.10.2008

  <p>napisz power point 2007 w gogglach</p> <p>[img]../tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-sealed.gif[/img]<lol></p> <p>[img]../tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-foot-in-mouth.gif[/img]<co to ma byc jak mozna nie wiedziec></p> <p>[img]../tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-surprised.gif[/img]<ja nie wieze></p> <p>[img]../tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-undecided.gif[/img]<co to ma byc></p>

 • buzkagejek 20:08 21.10.2008

  <p>ja co wy odwalacie  z tym power pointem </p>

 • l;p 18:17 24.10.2008

  <p>jak to pobrac??</p>

 • Martiila 14:05 28.10.2008

  http://pcxp.pl/Pliki.aspx?PlikID=5073 wejść na tą strone dać pobierz potem wyskoczy ramka i na dole jest napis uruchom kliknij i czekaj!

 • zuzxuu 17:50 06.11.2008

  <p>czy to jest power point freeware?? prosze o pomoc.</p>

 • Asiula 18:54 07.11.2008

  <p>no nie a gdzie go sie sciaga </p>

 • PaulinaxD 16:23 17.11.2008

  <p>Witam.Chciałabym się dowiedzieć skąd ściągnąć za free program microsoft office PowerPoint 2003???[img]../tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-cool.gif[/img]</p>

 • PaulinaxD 16:25 17.11.2008

  <p>mój gg 11391962.Czekam....</p>

 • W. 19:31 18.11.2008

  ja niewiem jak ściągnąć power point 2007?????

 • MMMM 23:37 22.11.2008

  kurcze ja tez niewiem

 • Myszka 13 18:51 25.11.2008

  Jak to ściągnąć cO.? ;/

 • pio 18:17 27.01.2009

  <p>co</p>

 • RINgO 18:18 27.01.2009

  <p>[b]co niewiem[/b]</p>

 • JUSTYNA 19:10 27.01.2009

  <p>TEZ MI SIE PODOBA TEN PROGRAM ALE TEZ NIE MOGE GO POJAC HEHEHHE</p> <p>[img]../tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-cry.gif[/img]</p>

 • piotr 09:27 09.02.2009

  <p>miałem w kompie 2008[img]../tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-laughing.gif[/img]</p>

 • Macius 02:18 10.02.2009

  Informacja dla wszystkich pragnacych sciagnac Power Point: NAJPROSTSZY SPOSOB! 1. Sciagacie z polki w sklepie (np. Media Markt). 2. Idziecie do kasy z pudelkiem i placicie. 3. Cieszycie sie :). Pozdrawiam.

 • zła 21:37 14.02.2009

  <p>jak go pobrać???</p>

 • Asienka 19:29 18.02.2009

  <p>Ja pobrałam ten program z tej stronki "   http://pcxp.pl/Pliki.aspx?PlikID=5073      " i zainstalowałam..ale niby jakis kod potrzebowałam.Teraz w ogole nie moge włączyc..i nie umiem.W folderze pełno plików jest ale nie ten gdzie mozna go uruchomic.Co teraz? :/</p> <p>Bardzo prosze o pomoc.</p>

 • B.ZŁY!!! 19:25 20.02.2009

  <p>ej jak tu ściągnąć power pointa?? bo nie da sie[img]../tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-cry.gif[/img]</p>

 • andzia 20:12 20.02.2009

  <p>ale jak go pobrać ??[img]../tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-cry.gif[/img]</p> <p>  ktos wie to pisać [img]../tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-sealed.gif[/img]</p>

 • Angela 19:57 24.02.2009

  <p>[url=http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=048dc840-14e1-467d-8dca-19d2a8fd7485&displaylang=pl]http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=048dc840-14e1-467d-8dca-19d2a8fd7485&displaylang=pl[/url]</p> <p> </p> <p> </p> <p>[url=http://download.chip.eu/pl/download_getfile_pl_2469538.html?s=http://dl05.chip.eu&f=/8036/PowerPointViewer_2007.exe&t=49a44202&sign=b72498636d0c7d8604024ae3ca2827c1&dl_type=dl_hs]http://download.chip.eu/pl/download_getfile_pl_2469538.html?s=http://dl05.chip.eu&f=/8036/PowerPointViewer_2007.exe&t=49a44202&sign=b72498636d0c7d8604024ae3ca2827c1&dl_type=dl_hs[/url]</p> <p> </p> <p>[b][i][img]../tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-cool.gif[/img] Macie Ludzie i sie cieszcie[/i][/b]</p>

 • mik 15:29 06.04.2009

  niby jak to pobrac z net@?

 • Obcy. 14:53 27.04.2009

  <p>Czy ktoś wie na jakiej stronie można pobrać [i][u][b]Power Point[/b][/u][/i].?</p> <p>Jet mi bardzo potrzebny.!</p>

 • klaudiaxxxxx 17:52 12.05.2009

  <p>dajcie mi dobry link zeby pobrac power pointa bo probowalam ze wsyzstkich linkow z tej strony ale sie kurde nie chce pobrac [img]../tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-cry.gif[/img]</p>

 • nika 20:40 19.06.2009

  <p>[img]../tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-undecided.gif[/img]ojj żal .!</p> <p>Wogule się nie da a wy</p> <p>złe strony podajecie ; )) </p>

 • ja 20:02 21.10.2009

  jak sie to pobiera[img]../tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-cry.gif[/img]

 • kikil 17:20 27.10.2009

  jak ściągnąć[img]../tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-cry.gif[/img]

 • ninusSS 11:02 12.12.2009

  http://download.chip.eu/pl/download_pl_88398.html[img]../tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-laughing.gif[/img]

 • MichuSo 14:05 31.01.2010

  Jak to pobrac?? Prosze o link. Pomozcie potrzebny mi ten program do szkoly  

 • nisia 21:33 26.09.2010

  jak to pobrać?

 • granwood wymiata!!!!!!!! 16:10 02.12.2010

  Power point to chyba najlepszy program jaki widziałem. Nawet 2010 nie jest tak dobre jak to.[img]../tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-laughing.gif[/img]

 • aaaa 16:49 26.12.2010

  jak to pobrac[img]../tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-kiss.gif[/img]

 • myska 16:52 26.12.2010

  [img]../tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-undecided.gif[/img]jak to man zrobic zeby to pobrac pozdro[img]../tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-innocent.gif[/img]

 • Gośc 18:39 07.01.2012

  Power Print To Bardzo Dobry Program Na Całym Świecie Polecam Wszystkim Użytkowniką Komputerów

Skomentuj

Autor