Tak prezentuje się Spotify na Xbox One

Tak prezentuje się Spotify na Xbox One

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
19:09
06.08.2017
0 komentarzy
1615 wyświetleń

Od pewnego czasu koncepcja odtwarzacza Spotify dla Xbox One staje się coraz bardziej rzeczywista. Po wprowadzeniu aplikacji do Sklepu Windows jej droga na konsolę wydawała się oczywista, a Microsoft nie sugerował, że taki pomysł nie przejdzie. Wręcz przeciwnie - najpierw odniesienie do Spotify znaleziono na zrzucie ekranu Larry'ego Hryba, po czym do Sklepu Xbox trafiła sama długo wyczekiwana aplikacja.

Odniesienie do popularnego odtwarzacza u Majora Nelsona okazało się dobrym tropem - aplikacja rzeczywiście nosi nazwę Spotify Music - for Xbox. Jak głosi opis wydawcy: "Odtwarzaj muzykę podczas grania dzięki nowej aplikacji Spotify, za darmo na Xbox One. Korzystając z kontrolera Xbox One, wybieraj playlisty w zależności od nastroju i ciesz się muzyką podczas grania. Odkryj nowy wymiar muzyki dzięki Spotify. Odtwarzaj muzykę w tle podczas grania, za darmo. Wyszukuj ulubione albumy, utwory i playlisty. Odtwarzaj muzykę, używając kontrolera Xbox One albo zmieniaj utwory telefonem lub tabletem bez przerywania gry. Znajdź idealne playlisty dla graczy w gatunku Gry (korzystając z funkcji Przeglądaj) w Spotify. Użytkownicy wersji Premium mogą się cieszyć lepszą jakością dźwięku i brakiem reklam".

Spotify Music na konsolę Xbox posiada zestaw interesujących funkcji zorientowanych na konsolę. Prócz darmowego wyszukiwania i odtwarzania muzyki gracze mogą puszczać muzykę w tle, sterować odtwarzaniem z telefonu bez przerywania gry i korzystać ze specjalnie przygotowanych list odtwarzania. To dostępne jest za darmo. Płatna subskrypcja premium pozwala dodatkowo słuchać muzyki bez reklam, ciesząc się wysoką jakością dźwięku. Czy w ślad za Spotify pójdzie teraz Apple ze swoim iTunes i WhatsApp? Nie jest to wykluczone.

Użytkownicy konsoli już teraz mogą pobrać aplikację Spotify Music - for Xbox. Spotify jest też dostępne w wersji na komputery PC i urządzenia mobilne z Windows 10.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/exclusive-spotify-xbox-one/

Polecamy również w kategorii Xbox One

Komentarze

Skomentuj

Autor