Ta funkcja powinna być w Edge na Androidzie od samego początku

Ta funkcja powinna być w Edge na Androidzie od samego początku

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
09:44
07.09.2018
833 wyświetlenia

Mobilny Chrome jest niepodzielną potęgą na Androidzie, a nawet na iOS zabrał sporo użytkowników przeglądarce Safari. Tymczasem Edge na Androida powoli rośnie w siłę. Zarówno jeśli chodzi o ilość funkcji, jak i ilość użytkowników. Jest to wyjątkowo kompetentna przeglądarka mobilna. Nowa aktualizacja oznaczona jest numerem 42.0.0.2519 i nie zawiera rozbudowanej listy zmian. Lecz właśnie ta aktualizacja wersji beta, dodała do aplikacji coś drobnego, ale jakże istotnego.

Nową opcję nie każdy może zauważyć, dlatego też śpieszymy z pomocą. Nowa funkcja pojawiła się na dolnym pasku narzędziowym. Dotyczy ona kart - teraz będziemy mieć stały wgląd w to ile kart mamy otwartych lub zapisanych w tle. Wszystko dzięki małej cyferce, która pojawia się teraz na ikonce interfejsu kart. Przyznać trzeba, że jest to bardzo przydatna drobnostka.

Edge Ilość otwartych kart

Nowość dostępna jest póki co jedynie u testerów wersji beta, lecz na dniach powinna trafić również do stabilnej wersji. Do testów wersji beta można dołączyć bezpośrednio z aplikacji, a odpowiednią opcję znajdziecie w jej Ustawieniach. W poprzedniej aktualizacji aplikacji użytkownicy uzyskali możliwość przeglądania swoich notatek w książkach oraz otrzymywania powiadomień o ważnych wydarzeniach. Edge na Androida można pobrać wprost ze Sklepu Google Play. A czy Wy korzystacie z Edge na Androidzie? Dajcie znać w komentarzach czy wasze wrażenia są pozytywne czy może wręcz przeciwnie.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/todays-microsoft-edge-for-android-update-will-give-you-tab-anxiety/

Polecamy również w kategorii Edge na Androidzie