Szykuje się integracja Adobe z aplikacją Teams

Szykuje się integracja Adobe z aplikacją Teams

 Amadeusz Labuda
Amadeusz Labuda
11:05
08.05.2017
0 komentarzy
1190 wyświetleń

Wielkimi krokami zbliża się kolejna konferencja prowadzona przez Microsoft, mianowicie Build 2017. Większość z obecnie dostępnych informacji na temat tego, co na niej ujrzymy to jedynie spekulacje. Dzieje się tak dlatego, iż gigant z Redmond stara się uzyskać efekt „Wow”, trzymając nas w niepewności aż do ostatniej chwili. Tym razem jednak dotarliśmy do przecieku, który uchyla rąbka tajemnicy, dzięki czemu poznaliśmy jeden z punktów programu.

Wszystko wskazuje na to że podczas konferencji omawiana będzie między innymi integracja Abobe Creative Cloud oraz Abobe Document Cloud z Microsoft Teams. Potwierdza to między innymi zrzut ekranu, który udało się wykonać pracownikom portalu MSPowerUser. Widać na nim przybliżony plan prezentacji, co pozwala na wstępne zorientowanie się, o czym będą mówić specjaliści na nadchodzącym wydarzeniu. Kluczowymi elementami nadchodzącej integracji wydają się być możliwość zarządzania zawartością Adobe Creative Cloud z poziomu Microsoft Teams przez zespół, oraz szersze wykorzystanie Adobe Sign.

Wszystko wskazuje na to że Teams okaże się niedługo jednym z najważniejszych narzędzi oferowanych przez giganta z Redmond (przynajmniej w kwestii workflow). Staje się on bowiem z biegiem czasu coraz bardziej rozbudowanym programem (czego dowodzi chociażby jego prezentacja na niedawnym #MicrosoftEDU), który już w chwili obecnej bywa niezastąpiony. Warto wspomnieć również o tym, że 23 maja czeka nas jeszcze jedna konferencja, tym razem przeprowadzona z Szanghaju pod szyldem #MicrosoftEvent. Jeśli zaś chodzi o nadchodzącą konferencję Build, na naszym portalu oczywiście znajdziecie odpowiednio obszerną jej relację.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://winbuzzer.com/2017/05/07/microsoft-reveal-adobe-integration-microsoft-teams-build-2017-xcxwbn/

Polecamy również w kategorii Office 365

Komentarze

Skomentuj

Autor