Szykują się grubsze zmiany w Microsoft Launcher

Szykują się grubsze zmiany w Microsoft Launcher

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
17:59
17.08.2018
638 wyświetleń

Microsoft Launcher jest na Androidzie całkiem popularny i z każdą aktualizacją staje się coraz lepszy. Nakładka zdaje egzamin zwłaszcza wśród użytkowników, którzy nie wyobrażają sobie życia bez aplikacji Microsoftu, a jednocześnie jej wygląd nie jest nazbyt egzotyczny. Na podstawie częstotliwości ukazywania się aktualizacji nietrudno zauważyć, że Microsoft jest mocno zaangażowany w rozwój swojego Launchera i innych aplikacji na Androida. Wygląda na to, że zmian będzie dużo więcej.

Dziś pisaliśmy już o aktualizacji Microsoft Launcher Beta do wersji 4.13. Tym razem zmiany nie są jakoś wybitnie przełomowe - to po prostu udoskonalenia już istniejących funkcji. Co dalej? Jeśli wierzyć Microsoftowi, będzie się działo. Jak poinformował Ezra Park, Product Manager, w Microsoft odpowiedzialny m.in. za Microsoft Launcher, doświadczenia mobilne (iOS/Android) i tzw. Windows Cross Device Experiences (iOS/Android):

Pracujemy nad paroma dużymi rzeczami i te następne kilka miesięcy będzie ekscytującym czasem.

Co dokładnie miał na myśli Park? Na pewno Microsoft Launcher prócz zwyczajowych usprawnień zostanie doposażony w kolejne duże funkcje. Są one jeszcze owiane tajemnicą, ale jeśli mowa o najbliższych miesiącach, to łatwo można to powiązać z premierą Windows 10 Redstone 5, a więc także z aplikacją Your Phone. Najprawdopodobniej Launcher będzie mocniej współpracował z tą aplikacją na PC, choć z drugiej strony jego obecność na Androidzie nie jest konieczna do nawiązania połączenia z komputerem - wystarczy mobilna aplikacja Microsoft Apps. Launcher może być z kolei używany do przerzucania zawartości z telefonu na PC, np. do ustalonego folderu.

Jeśli potraktować tę zapowiedź dosłownie, integracja z Your Phone nie będzie jedynym, co czeka użytkowników Microsoft Launchera w tym roku. Jak myślicie, co jeszcze szykuje Microsoft? Jakich funkcji oczekiwalibyście od Launchera? Dajcie nam znać w komentarzach!


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.windowslatest.com/2018/08/17/microsoft-says-it-would-continue-to-wor

Polecamy również w kategorii Microsoft Launcher