Szóste spotkanie lubelskiej grupy Google Developer Group

Szóste spotkanie lubelskiej grupy Google Developer Group

CentrumXP
15:06
22.11.2016
0 komentarzy
1440 wyświetleń

Dokładnie 30 listopada w Pubie u Szewca odbędzie się kolejne, szóste już spotkanie Google Developer Group Lublin. Nowości ze świata Google, profesjonaliści z branży IT jako prelegenci, pizza i nagrody – taka formuła spotkań jest zapewne doskonale znana uczestnikom serii spotkań. Tym razem jednak organizatorzy przygotowali coś specjalnego.

Zacznijmy od inspirujących gości – jednym z nich będzie Przemysław Pardel, prosto z Google’a. Będzie to świetna okazja do wysłuchania jego prezentacji oraz “wyciągnięcia” od niego kilku interesujących informacji podczas sesji Q&A. To jednak nie wszystko – AR i VR odgrywają coraz istotniejszą rolę w światku IT, o czym świadczy niedawna premiera DayDream View od Google. Na szóstym spotkaniu GDG przewidziano kręcenie wideo i robienie zdjęć 360, więc możecie być pewni, że nie zabraknie Was na fotkach i klipach.

Wydarzenia GDG Lublin to dobre miejsce na wykazanie się wiedzą – w konkursach do wygrania będą smartwatche oraz gadżety sygnowane logiem GDG (czapki, kubki etc.). Niezwykle istotnym elementem wieczornego spotkania jest networking, dlatego gdy główna część dobiegnie już końca, będzie można przyłączyć się do dyskusji przy pizzy i napojach.

Google Developer Group Lublin to społeczność pasjonatów nowych technologii, oficjalnie wspierana przez Google. Zrzesza programistów JAVA, Android, php, HTML5, AngularJS, testerów, project managerów oraz studentów informatyki, którzy chcą odnaleźć się w świecie technologii. Spotkania GDG Lublin wspierają jedynie uznane firmy informatyczne, których obecność zwiększa rangę każdego wydarzenia. Zakres tematyczny spotkania obejmuje programowanie, wirtualna rzeczywistość, bazy danych, strony www i aplikacje mobilne.

Google Developer Group Polska #6: Czas zmian odbędzie się już 30 listopada 2016 roku o godzinie 19:00 w "Pubie u Szewca" przy ul. Grodzkiej 18 w Lublinie. Agendę, listę prelegentów, wskazówki dojazdu i pozostałe szczegóły znajdziemy na stronie wydarzenia: www.gdglublin.pl. Serdecznie zapraszamy!


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.gdglublin.pl/

Polecamy również w kategorii Wydarzenia specjalne

Komentarze

Skomentuj

Autor