Szkolenie z Microsoft OneNote 2010 za przypięcie CentrumXP.pl

Szkolenie z Microsoft OneNote 2010 za przypięcie CentrumXP.pl

 Jakub Hryciuk
Jakub Hryciuk
01:13
23.04.2012
0 komentarzy
4624 wyświetlenia

Zgodnie z zapowiedzią kontynuujemy naszą akcję promocji przypinania witryny do paska zadań w systemie Windows 7. Zmieniliśmy jednak nagrodę, od dziś za przypięcie możesz otrzymać szkolenie e-learningowe z Microsoft OneNote 2010.

Przypomnijmy zasady:
Wraz z pojawieniem się nowej wersji graficznej CentrumXP.pl dodaliśmy funkcję umożliwiającą przypinanie witryny do paska zadań w systemie Windows 7. Dzieki niej uzyskujemy błyskawiczny dostęp z paska zadań do portalu oraz jego głównych działów: Aktualności, Artykuły, Uaktualnienia, Programy oraz Forum.

Aby zachęcić naszych użytkowników do skorzystania z tej funkcji przygotowaliśmy małą zabawę. Co druga osoba, która przypnie CentrumXP.pl do paska zadań otrzyma od nas kod dzięki któremu uzyska za darmo dostęp do szkolenia e-learningowego z OneNote 2010. Szkolenie to, o rynkowej wartości 99 zł, zakończone jest egzaminem, po zdaniu którego otrzymuje się certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności.

Więcej informacji oraz instrukcję w jaki sposób przypiąć CentrumXP.pl do paska zadań znajduje się na stronie: http://www.centrumxp.pl/PrzypnijCXP/

Zachęcamy do korzystania z nowej funkcji! :)


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.centrumxp.pl/PrzypnijCXP/

Polecamy również w kategorii CentrumXP

Komentarze

Skomentuj

Autor