Święta z Portalem CentrumXP

Święta z Portalem CentrumXP

 CentrumXP
CentrumXP
12:41
22.12.2017
2 komentarze
966 wyświetleń

Zbliża się świąteczny czas, pełen radości i miłości, który wszyscy chcemy dzielić z naszymi bliskimi. Dlatego też, z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia, chcemy życzyć Wam, naszym wiernym Czytelnikom, wszystkiego najlepszego, samych sukcesów, radości, uśmiechu oraz spełnienia Waszych najskrytszych marzeń – także (a raczej przede wszystkim!) tych, związanych z technologiami Microsoft. Aby każdy z Was znalazł pod choinką w tym roku coś, co go ucieszy… jak na przykład drukarki i urządzenia wielofunkcyjne, które można wygrać w naszej Świątecznej Promocji! Na zgłoszenia macie czas do niedzieli, 24 grudnia. Nie zwlekajcie więc, dodatkowy prezent w te święta ucieszy każdego.

Święta z CentrumXP

W te wolne od obowiązków, świąteczne dni polecamy lekturę naszego artykułu o Sztucznej inteligencji w konfrontacji z biblioteką naszych zdjęć (oczywiście również tych świątecznych). Natomiast 26 grudnia opublikujemy naszą listę 10 powodów, aby ekscytować się przyszłością Microsoftu. Coś w sam raz na zasłużony odpoczynek po ciężkich bojach ze świątecznymi potrawami.

W przyszłym tygodniu szykujemy dla Was również dwa nowe wideo. Pierwsze będzie podsumowaniem ubiegłego, 2017 roku, w którym bez wątpienia działo się bardzo wiele. Drugi z kolei będzie zapowiedzią nadchodzącego, 2018 roku, który szykuje się równie ekscytująco co poprzedni.

Niech te święta miną Wam w cieple i spokoju w rodzinnym gronie, a nowy 2018 rok mija pod znakiem szczęścia i radości - życzy cały zespół Portalu CentrumXP.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło:

Polecamy również w kategorii CentrumXP

Komentarze

  • Mizman 08:53 23.12.2017

    Najlepsze życzenia świąteczne dla całej Redakcji CentrumXP! Spokojnych Świąt i dalszego rozwoju w nowym roku!

  • Mateusz Miciński 16:05 23.12.2017

    Dziękujemy! Także życzymy wszystkiego co najlepsze :)

Skomentuj

Autor