Surface Pro 3 doczekał się kolejnej reklamy telewizyjnej

Surface Pro 3 doczekał się kolejnej reklamy telewizyjnej

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
21:56
09.02.2015
0 komentarzy
1892 wyświetlenia

Surface Pro 3 radzi sobie na rynku coraz lepiej - szacuje się, że Microsoft sprzedał w minionym kwartale ponad 2 mln egzemplarzy tabletu. Jako że okres świąteczny już dawno za nami, tradycyjnie już przyszedł czas na nowy spot reklamowy.

Po grudniowym spocie, bijącym rekordy popularności w serwisie YouTube, przyszedł czas na coś nowego. 30-sekundowe wideo zostało przygotowane najprawdopodobniej z myślą o emisji na antenie największych stacji telewizyjnch. W odróżnieniu od poprzednich reklam, opartych na temacie "Honestly" (ang. Szczerze) i piosence Sary Bareilles pt. Brave, w nowym nagraniu usłyszymy utwór Something's Happening To Me w wykonaniu Arum Rae.

Spot zatytułowano "Reinvent" (Odkryj na nowo), co nie tylko zachęca użytkowników do ponownego odkrycia swojego laptopa, ale i przypomina nam o dobrze znanych cechach Surface Pro 3: regulowanej podstawce, pełnym wsparciu dla Office, 512 GB pamięci dyskowej, piórze Surface Pen, wymiarach: 9,14 mm grubości i wadze 798 g. Microsoft nadal promuje urządzenie hasłem "Tablet, który może zastąpić twojego laptopa". Wideo zostało udostępnione w serwisie YouTube wczoraj i od tego czasu obejrzało je niecałe 20 tysięcy użytkowników.

Linia tabletów Surface stała się kolejnym "miliardowym biznesem" w portolio Microsoftu. Czy firma niesiona na fali popularności Surface Pro 3 wypuści niebawem jego następcę? To bardzo możliwe. W sieci krążą już spekulacje, jakoby Microsoft rozważał wprowadzenie 14-calowego i wyposażonego w układ Intel Core M Surface Pro 4.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.neowin.net/news/microsoft039s-latest-surface-commercial-is-destined-for-the-big-screen

Polecamy również w kategorii Surface

Komentarze

Skomentuj

Autor