Surface Mini potwierdzony!

Surface Mini potwierdzony!

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
16:56
20.06.2014
1 komentarz
1499 wyświetleń

Microsoft potwierdził istnienie Surface Mini, dołączając kilka odniesień do urządzenia w instrukcji użytkownika nowego Surface Pro 3, którego sprzedaż ruszyła dzisiaj. Jak widać na zdjęciu, dokument używa nazwy Surface Mini, który do tej pory nie został oficjalnie zapowiedziany.

Surface Mini został niejako "uśmiercony" w ostatniej chwili, teraz jednak spodziewamy się jego oficjalnej zapowiedzi, gdy Gemini zostanie gotowy do wydania. Instrukcja, o której mowa, zawiera cztery odniesienia do Surface Mini. Po raz pierwszy zostały one zauważone przez Paula Thurotta i ogłoszone na Twitterze. Niestety instrukcja nie mówi nic na temat samego użądzenia. Nie wiadomo także, czy będzie ono używało tego samego pióra dotykowego, co Surface Pro 3.

Instrukcja...

Podczas gdy nie wiadomo, kiedy Microsoft zamierza zaprezentować urządzenie, znane są jego prawdopodobne parametry. Tablet miałby posiadać 8-calowy wyświetlacz, procesor ARM od Qualcomm oraz wsparcie dla pióra N-trig (jak donosi wspomniana instrukcja). Nie będzie z kolei posiadał podpórki.

Surface...

Wyciek - o ile nie był kontrolowany - stanowi sporą wpadkę Microsoftu. Dokument mógł jednak zostać stworzony celowo, by podsycić ciekawość klientów. Jak było w rzeczywistości? Tego firma nie skomentowała. Pełna treść instrukcji znajdowała się na serwerze Microsoftu, jednak wygląda na to, że plik został usunięty.

Aktualizacja 20.06.2014, g. 19:37 - Według najnowszych doniesień Surface Mini będzie posiadał wsparcie dla tego samego pióra, co Surface Pro 3.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.neowin.net/news/microsoft-accidentally-confirms-existence-of-surface-mini

Polecamy również w kategorii Surface

Komentarze

  • Ja 23:05 20.06.2014

    Żal będzie kickstand"a i oby cena go nie zabiła, jak to ma w zwyczaju robić.

Skomentuj

Autor