Surface Hub znajduje coraz więcej odbiorców

Surface Hub znajduje coraz więcej odbiorców

 Amadeusz Labuda
Amadeusz Labuda
14:26
16.05.2017
0 komentarzy
1255 wyświetleń

Linia sztandarowych urządzeń Microsoftu znajduje wielu odbiorców, często nie tylko prywatnych, bowiem sporo z nich to przedsiębiorstwa rozmaitego kalibru. Nic dziwnego więc, że gigant z Redmond postanowił swego czasu stworzyć komputer przeznaczony właśnie dla firm. Mowa tu oczywiście o Surface Hub, który jak się okazuje, zyskuje ostatnimi czasy coraz większą popularność w Wielkiej Brytanii.

W lutym 2017 roku Microsoft wystartował z programem partnerskim działającym na zasadzie wypróbuj i kup, dotyczącym właśnie Surface Hub. Przy okazji, pochwalił się swoimi wynikami sprzedażowymi dotyczącymi tego urządzenia, opiewającymi na 2000 klientów rozsianych na obszarze 24 rynków. Może się wydawać, że nie jest to zbyt duża ilość, jednakże należy pamiętać o tym, że jest to rozwiązanie ściśle specjalistyczne, zaś jeden klient wcale nie oznacza tu jednego zakupionego Surface Huba. Dzisiejszego dnia Microsoft ogłosił, że zaobserwował „duże zapotrzebowanie” na opisywane urządzenie w Wielkiej Brytanii, które to z kolei doprowadziło do objęcia wspominanym wcześniej programem partnerskim również UK. Sprzedaż bezpośrednią opisywanego sprzętu ma tam prowadzić 15 partnerów giganta z Redmond.

Surface Hub w całej okazałości

Można rokować ostrożne nadzieje, że powiększenie grona odbiorców Surface Hub przyczyni się do dalszego rozpropagowania oraz rozwoju komputerów wychodzących naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców. W końcu niewiele ich można spotkać dzisiaj w biurach, gdzie dominują zwykle laptopy których świetnym dopełnieniem mógłby okazać się sprzęt Microsoftu.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.neowin.net/news/microsoft-reports-huge-demand-for-surface-hub-in-the-uk-expands-partner-programme?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign

Polecamy również w kategorii Surface

Komentarze

Skomentuj

Autor